Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet így találni igazi...

K.O. kérdése:

Lehet így találni igazi barátokat, vagy lelki társat, vagy párt, vagy hasonló személyiséget?

Figyelt kérdés

Csak így ennyiből, így a főbb jegyekből, pl napjegy, aszcendens, holdjegy stb..

Tudom-tudom, egy fényszög is át tud, vagy felül tud írni sok mindent, meg színezi meg stb, de én konkrétan csak ennyiből vagyok kíváncsi mit lehet kihozni, hátha kialakulnak tök jó dolgok belőle, kíváncsi vagyok:D

nekem napjegy: ikrek

asc: rák

hold: kos

mars: skorpió

vénusz: bika

Na hajrá, hátha rátalálunk valami jóra, mert nekem már csalódás minden kapcsolat szinte, aztán így hátha kicsit "tudatosabban" találunk valami jót, egy kis "csodát":)

Nyilván így online másabb, testközelben azért jobban érezni mindent, kisugárzást, szimpátiát, vonzalmat is, meg mindent is, de kíváncsi lettem online is tud-e működni ugyanaz ami egy hús-vér kontakttal



2023. ápr. 15. 15:13
1 2 3 4
 1/32 Bálvány ***** válasza:
100%
És ez pontosan hogy működne? Megadjuk a kompatibilis paramétereket és Te lerendeled az Alzatól?
2023. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

16:14

Én se tudom még:D De sztem te nem úgy értetted ezt az egészet, ahogy én akartam, olyasmire gondoltam, hogy aki akarja leírja ezeket ide és tegyük fel te pont olvasod ezt, látsz is hasonlót mint te, vagy hozzád illőt, ezért valamit reagálsz rá és ha passzoltok akkor gondolom elkezdtek beszélgetni, aztán később írtok ide hogy volt-e "kapcsolódás" vagy valami vagy nem:D

2023. ápr. 15. 16:24
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Így találni? Horoszkóppal? Sztem biztos nem lehet.
2023. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem:

Nap: mérleg

Hold: bika

Aszc: skorpió

Mars és vénusz: nyilas

2023. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

18:12

majd kiderul:) en bizok a sorsban, akarmikor ilyen idiotasagba fogtam mindig jol sult el, de lehet pont most szoltam el..:D akkor mindegy.. ja es legyszi ne legyen igazad:D

2023. ápr. 15. 19:02
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd ki más horrorszkópjat, ne a sajátodat. Legyen igazán crazy a buli.
2023. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

18:25

na kezdesnek nemmis rossz, van amiben meg mukodunk is:D bar nekem a lelki dolgok fontosak, abban meg pont nem, de hajra-hajra, szoritok:D

de es ettol erdekes, hogy amugy lehet tok jol meglennenk es ez csak egy ugymond papirforma, mert rengeteg mindenen mulik az egesz elet, nemhogy egy akarmilyen kapcsolat, eleg egy pillanatnyi 5zar hangulat ami tonkretehet mindent, vagy a szabad akarat meg lehetne sorolni.. tehat nem tudom, erdekes az egesz, kivancsi vagyok mi sul ki ebbol is:)

2023. ápr. 15. 19:09
 8/32 A kérdező kommentje:

19:05

ezek is szemelyes adatok vegulis, ugyh nem irom en ki senkiet, foleg az engedelye nelkul, majd kiirja aki akarja:)

vagy hogy ertetted?

2023. ápr. 15. 19:11
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiírhatod Harry Potterét. Úgy se tudod a taj számát, nem sérül a személyisége.
2023. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

19:14

jo majd idevarazsolom:D

de teged meg ha nem erdekel ez, akkor miert irsz?:)

2023. ápr. 15. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!