Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió- oroszlán barátság...

Skorpió- oroszlán barátság ellenkező neműek közt?

Figyelt kérdés
A skorpió a férfi, oroszlán a nő.
2010. okt. 8. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el asztrológushoz, ennyiből egyébként se lehet megállapítani.
2010. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ennél csak a skorpi-kos lenne a rosszabb. egyébként sem lájkolom a skorpiókat, bocs. az oroszlánokat nagyon is, legjobb barátnőm is az:):)
2010. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ írni, akkor ne írj, erről ennyit... Amúgy meg, csak kérdeztem, hogy mi a véleményetek erről, mert én pont egy iylen barátságban vagyok benn, szoktunk veszekedni meg minden, de nem tudunk egymástól megválni:D
2010. okt. 9. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én skorpió nő vagyok, és nagyon jól kijövök az oroszlán férfiakkal, és a nőkkel is. Passzol a humorérzékünk és egyaránt dinamikusak vagyunk az élet minden területén. Kell ennél több?:D
2010. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De csakis ellenkező neműek közt működhet!:)
2010. dec. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem ez barátságnak indult, óriási szerelem lett, és viharos 'szakítás' lett a vége... igazából össze se jöttünk, mármint úgy, hogy akkor xy és zw kapcsolatban vannak, de vége lett.. és nem tudom miért nem volt több türelmem, neki meg esze kimondani azt, ami egyértelmű lett volna..


egy oroszlán lányka (:

2011. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!