Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiak nagyon kitartó...

Skorpió férfiak nagyon kitartóak Szerintetek? Párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Xd
2023. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Míg fel nem tűnik más,aki tetszik nekik.Akkor úgy eldobnak, hogy nem győzöd magad leporolni.

Egyébként elég kéjenc mind.

2023. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Általában addig szoktak különböző rovarokat (pl:. csótányokat, bogarakat) zsákmányolni a nősténynek, amíg az el nem fogadja őket és meg nem történik a párzás.
2023. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen ráadásul harciasak, veszély esetén a fullánkjukat is használják ami az emberi szervezrtre ártalmas méreganyagokat tartalmaz de az olló csípése is fájdalmas
2023. ápr. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Persze, de a legkitartóbbak az apacs helikopterek, azokat tudom ajánlani 😉
2023. ápr. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 skorpió pasim is volt (bika nő vagyok és valamiért nekem szinte mindig skorpiókkal a legerősebb a kémia), az elején mindig lehengerlőek, elárasztanak figyelemmel, jó a dumájuk, a humoruk, a kisugárzásuk, jó a szex, aztán eltelik egy kis idő és dobnak. Mert találnak mást vagy mittudomén. Elég önző és kompromisszumra képtelen egyének, kapcsolat szerintem csak olyannal működhet nekik, aki papucs és becsicskul nekik.
2023. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Először lenyűgöznek és elég sok mindent megtesznek.Majd amikor már tudják, hogy teljesen belegabalyodtál a hálójukba, könyörtelenek.Sok szenvedést okoznak.
2023. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 De a skorpiók nem szőnek hálókat, csak a pókok.
2023. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!