Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz fiú, kos lány kapcsolata...

Szűz fiú, kos lány kapcsolata mennyire lehetne tartós a csillagjegyek alapján?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A szűz lány, okos fiú kombót ajánlanám inkább.
2011. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van aki hisz abban h kapcsolata mennyire lehetne tartós a csillagjegyek alapján az már bocsánat de..
2011. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem mindegy hogy kos, bak, vízöntő, vagy mérleg ha a sors azt akarja hogy összejöjjenek úgy is összejönnek majd. Ez az én véleményem.
2011. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kos csillagjegyű vagyok, és általában a skorpiókkal és a szűz csillagjegyűekkel jövök ki legrosszabbul. Sértődékenyek, túl pedánsak...


Ha tartós is lesz, számíts rá, hogy sok veszekedés lesz, mert nagyon más temperamentum.

2011. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az utolsó és egyetlen kérdésre válaszoló kommentet!

nem ez alapján akarom eldönteni a dolgot, de kíváncsi vagyok.

2011. okt. 16. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
A Kós lány megeszi reggelire a Szűz fiút. :) Ha el tudjátok egymást viselni, akkor hajrá. Szerintem hosszú távon nem 100%... Bocs. Bár az aszcendensek is sokat számítanak.
2011. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én kos lány vagyok és szűz fiú volt a szerelmem, mi jól kijöttünk, bár én nem vagyok az a tipikus kos fajta.
2011. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. okt. 19. 22:34
 9/9 anonim válasza:

[link]


Rengeteg hasznos infó csillagjegyekkel kapcsolatos témában. Jellemleírások, kapcsolatok...

2011. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!