Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő, Bika, Ikrek, Mérleg...

Vízöntő, Bika, Ikrek, Mérleg és Nyilas ez az 5 csillagjegy a legokosabb és a legszívósabbak, a legtalpraesettebbek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Hát barátom a mérleg messze a legszarabb, Legéletképtelenebb jegy, úgyhogy az tuti nem xd
2023. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kosokkal mi van?
2023. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Á Vízöntő tipikusan megszívja a különcködést, amikor olyat kritizál, akit nem kellene felbőszíteni, a Bika ahhoz ragaszkodik, amihez már rég nem kellene, az Ikrek szétszórt, a Mérleg döntésképtelen, a Nyilasnak meg sok nagy terve van, de csak amíg meg nem kaphatja, akkor már nem érdekli annyira, hogy a kezét nyújtsa érte. Csak hogy jó általánosításokat írjak :D
2023. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ezek csak napjegyek, nem lehet belőle ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Már amennyiben egyáltalán hinni lehet az asztrológiában. Én nem alapoznám erre valaki személyiségének a megismerését.


Bár, azt elismerem, hogy az Ikreknél nincs okosabb, szívósabb, talpraesettebb. És közismerten szépek és kedvesek is.😊😇

2023. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 Mérleg az életképtelen?

Hát XD akkor én kivétel vagyok.

2023. ápr. 11. 19:48
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

Pszicho Gabi.

Kollegámat hívják így fél mindenki tőle, dühkitörések, üvöltözés, szadista kinzások....

Mérleg jegy.

2023. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Az aszcendense általában sokkal jobban jellemző valakire a tágabb környezete szerint.
2023. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt adom előző.

Nyilas vagyok mégis beszari, otthonülő, félek csajozni, rendszerető, preciz. Nem értettem miért nem vagyok olyan mint amit folyton olvastam a nyilasokról?

35 évesen utána néztem Szűz az aszcendensem sajnos. Pedig annyira szerettem volna olyan vagány csibész lenni mint egy nyilas. Ez van sajnos.

2023. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

5, jó neked, én nem :D

Minden szar tulajdonságát hozom a merlegnek. Döntésképtelenség, Mentális betegségekre való erős hajlam. Függője vagyok a szép dolgoknak és semmi más nem érdekel. Mindent szart hozok

2023. ápr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A legeslegokosabb csillagjegy az Ikrek egyébként, aztán utána jön a Mérleg.
2023. ápr. 14. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!