Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért tekintjük a csillagokat...

Miért tekintjük a csillagokat Asztrológiához kapcsolódó dolgokhoz?

Figyelt kérdés

A csillagok, önmagukban, forró dolgok, és fényesek, nagyon egyszerűen fogalmazva. Valóban, maradandóak, de a fekete lyukak, és a többi hasonló dolog, miért nem eleme, az asztrológiának. Tegyük fel, egy fekete lyuk bezabál egy csillagot, utána, benne lesz az, ami a csillag volt.


Hogy őszinte legyek, a csillagok azok, csillagok, de valójában nem. A csillag szóval nevezzük őket, valójában ugyanúgy kis részecskékből állnak, mint az oxigén. Vagy mint bármi más.


Ebben az esetben, a fényt is hozzá csatolhatjuk az asztrológiához. Oh! Egy pillanat, hiszen a fény olyan gyors, hogy nem is látjuk mozogni. Akkor, valójában, a mozgás is szükséges az asztrológiához, vagy, a láthatatlan dolgokat nem veszi számításba.


Talán, rengeteg csillagszerű láthatatlan dolog létezik, és ha elnevezik őket csillagoknak, akkor az Asztrológia sorsa, elmúlóban lesz, feltéve, ha számít ez valami.


A kérdés kiírásának az oka: Kíváncsi vagyok.



2023. máj. 27. 22:02
 1/10 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Egyáltalán bárki életének mi köze volna hozzá?
2023. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az Asztrológiához? Semmi, személy szerint így gondolom. Én csak, egyre-egyre azt látom, hogy túlzásba esik a megkülönböztetés, már a csillagok felé is sajnálatot érzek. A részecskék felé is. Nem nagyon lehet leírni ezt az érzést, de olyan kellemetlen. Egyáltalán nem érzem az összhangot az Asztrológiában, eddig minden témában éreztem, legyen az bármi, az Asztrológiát szó szerint úgy látom, hogy csak ellentéteket szül.
2023. máj. 27. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én az asztrológiával foglalkozókat két csoportra osztom. Egy a nagy képzelőerővel bíró emberek, kettő pedig a kuruzslók.
2023. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Az asztrológia a csillagok és bolygók helyzetének és mozgásának tanulmányozásával próbálja előrejelezni az emberek sorsát és jellemét, azonban nincs tudományos bizonyíték, ami alátámasztaná ezeket az összefüggéseket. A csillagok és a bolygók helyzete az égen nem befolyásolja közvetlenül az emberek életét, sorsát, jellemét. Az asztrológia és a csillagászat, amely a csillagokat és a bolygókat tanulmányozza, két különböző terület, melyek közül csak utóbbi rendelkezik megalapozott tudományos alapokkal.
2023. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D-Mano ***** válasza:
27%

Kérdező,

először, kérlek, tanulj meg magyarul fogalmazni, mert így csak nagyjából sejtem, hogy mit akarhattál kérdezni, de nem értem.


(Ha nem vagy magyar származású, akkor bocsi a kommentemért.)

2023. máj. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szóval csillagokra és bolygókra osztja csak. Rendben, így már értem.


5-ös, D-Mano, annyi hozzáfűzni valóm van ehhez, hogy nem használtam más nyelvű szavakat a kérdésemben, én általában így beszélek, szerintem teljesen érthető. Egyébként igen, Magyar származású vagyok, Magyar nyelv az anyanyelvem.


Viszont, nem áll szándékomban megváltoztatni önmagamat, a fogalmazásomat sem.


Röviden: Egyenrangúnak akartam tekinteni a csillagokat az oxigénnel, és minden mással, bár az oxigén nem csatolódik erősen egy másik oxigénhez, egy pillanatnyi objektum azonban létrejöhet, ha minden irányból egy középpont felé mozog. Persze, ez csak némi elképzelés kérdése, a természetben nem fog tűpontosságra megtörténni.


Köszönöm a válaszokat. :)

2023. máj. 28. 02:00
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

De ezek hogyan függenek össze?

Amit leírtál azt kb. mindenki tudja az asztrológiáról.

2023. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A csillagok és a bolygók helyzete az égen nem befolyásolja közvetlenül az emberek életét, sorsát, jellemét"



Tehat az nem befolyasolja az eletedet, hogy nappal van, vagy ejszaka?



39F incel

2023. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden oda sorolható. A fekete lyuk is, csak hát a legközelebb lévő fekete lyuk már nem igazán befolyásol, illetve amennyire számít, ahhoz képest a többi nem befolyásol, így megint nem érdemes róla beszélni. Így is kb csak azokról beszélnek, amely csillagok közel vannak, kb a galaxisunk százada vagy kevesebb.
2023. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

Max annyit hogy alszok-e vagy sem.

De pl. rengeteg ember dolgozik nappal és reggel alszik.


Szóval minimálisan.

De ez még mindig nem ér el a sorsing vagy a jellemig.


Nem itt kell hirdetni, hogy incel vagy.

2023. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!