Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek is halak, rák és...

Szerintetek is halak, rák és skorpió a legérzékenyebbek a víz jegyek és a levegő jegyek vízöntő, ikrek és mérleg a levegő pedig értelmi elem, vagyis a legokosabb a levegő elem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem vagyok biztos!
2023. jún. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

Konkrét ismerősök alapján írom:

Skorpió nagyon okos,nagyon tud szeretni,de ellenőrizgető,túlkombináló és nagyon bosszúálló -olyankor senki és semmi nem hatja meg.

Mérleg pedig jó kinézetű,de nem stabil véleményű,viszont addig csűri-csavarja a dolgokat /a háttérben/,míg mindig az lesz,amit elgondolt.Ha nem az van, akkor durca,hiszti. Páváskodó,hiú és féltékeny nagyon, a párját lelkileg kisajátítja.Még akkor is,ha Skorpió a párja.

2023. jún. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Hát, én egy extra magas intelligenciával rendelkező, 3 diplomás kos nő vagyok, viszont olyan hisztis és érzékeny, hogy sokszor magamon is csak pislogok:-D


Férjem viszont rák, érzelmes, de nem az a túlcsorduló fajta, én többször kiborulok mint ő. Ő inkább racionális.

2023. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem...ez az írásán is átjön,hogy magas az iq-ja 3-asnak..Fiam szintén kimagasló pedig földjegyű,szűz...Anyám mérleg sík buta,csak a presztízs és a látszat,minden a szerepért.."csak meg ne szólja a környezet"...Én skorpió extrém magas eq-val ez legalább stimmel...Ez a "túlkombináló",rögeszmés magatartás akkor van nálam időszakosan,amikor azt hiszem a világ az ellenségem és minden szerettem egyedül hagyott...általában hamar elmúlik :)
2023. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
valaki eltüntette a 4-s trollválaszt..
2023. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Laylah ***** válasza:
100%

Nem a legokosabb, hanem a legkíváncsibb, legérdeklődőbb. Nem legérzékenyebbnek, hanem legérzelemvezéreltebbnek mondanám.

De ugye tudjuk, hogy nem csupán a Napjegyből állunk.

2023. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sokan azt mondták régen, hogy a víz elem az érzékeny egy elem (halak, rák, skorpió)


És levegő elem az értelmi, vagyis az okos elem (vízöntő, ikrek, mérleg)


De főként az ikrek az nagyon okosak.

2023. jún. 12. 10:38
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

skorpió vagyok. soha egy családtagom sem hederített rám még a saját anyám sem. azt mondták h magas spiritualitasú vagyok. sajnos csak negatív élményeim vannak ezekkel is.


rák: családias és nagyon vidámak.

halak: vidámak és csapongó életmódúak.


ikrek: mindent kiszíneznek, sokat hazudoznak. nem hiszem, hogy anyira inteligensek.


mérleg: uralni akar mindenkit bármi áron.


inkább a kosok és a bakok inteligensek. anyám sajnos csak nyolc általánost végzett, de nagyon jól tudott oroszúl és a matematikát is jól tudta. csak sajnos magába folytotta az érzéseit.


kos barátnőm borzalmasan okos. de aztán elkezdett hazudozni és lekoptatott. de sztem azért mert nem tudja ő sem kezelni az érzéseit, ahogyan anyám sem.


több tapasztalatom is ezt mutatta.

a szüzek is sokat hazudoztak.

2023. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Magát az okosságot sem lehet definiálni. Jó memória? Kreativitás? Érzelmi intelligencia? Jó kommunikációs készség? Jó intuíció? Kíváncsiság? Jó logikai érzék? Jó rendszerezői, elemző készség? Jó tanulmányi eredmények? Önbizalom, proaktivitás, érdekérvényesítés?... stb.

Mert lehet valaki egy fióknak írogató feltaláló, akit a környezete észre sem vesz, mert megszólalni sem mer vagy aspergeres. És lehet valaki kíváncsi, széleslátókörű, de csak inspirálódgat, beszélget, pletykálkodik, nem termel semmit a begyűjtött információkból. Olyan is van, aki irdatlan blődségeket mond, de karizmatikus és emiatt sikeres és sokan csodálják. Lehet valaki okos volna, de szegénységbe születik és ő is szül inkább 10 gyereket, mert ezt a mintátlátja csak. És lehet valaki kitűnő, szorgalmas tanuló, mégsem leli örömét annyira semmiben, hogy igazán lelkesedjen bármiért és majd bánatos a 25 éves osztálytalálkozón, hogy bezzeg a többiek már hasítanak az önismeretben és karrierben, ő meg nem találja a helyét. Lehet valaki tök fáék gondolkodású, de annyira jók az intuíciói és valahogy mindig jól jön ki mindenből és akkor összesúgnak a háta mögött, hogy vajon mit tudhat mégis. És persze olyan is van, aki hiába értelmes, önromboló, depressszív, függőségekbe menekül.

Minden jegynek, bolygónak, háznak lehet összefüggése ezekkel a témákkal.

2023. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A Napjegyet kell itt nézni és csak azt?
2023. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!