Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek is halak, rák és...

Szerintetek is halak, rák és skorpió a legérzékenyebbek a víz jegyek és a levegő jegyek vízöntő, ikrek és mérleg a levegő pedig értelmi elem, vagyis a legokosabb a levegő elem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 00:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A kérdezőt és a válaszolókat kérdezem (10-es vagyok), hogy ők amiket írtak, Napjegy alapján tették? És hogy a kérdező Napjegyre gondolt?
2023. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Napjegyre igen a hónap horoszkópjára.
2023. jún. 12. 16:40
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos így semmit mondó a kérdés. Így a válasz az összes elemre egy jegyre hogy nem befolyásolja ez az emberi jellemet
2023. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem okosabb valaki, hogy kevésbé érzelmes.
2023. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én elég sok Mérleget ismerek és számomra elég gyagyásan viselkednek, sokszor képtelenek felfogni, amit 600-szor elmondok. Emellett iszonyat sértődékenyek és hisztisek is. Az Ikrek meg baromi szétszórt, bár okos, de mégis hülyén éli az életét.
2023. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#13 "Sajnos így semmit mondó a kérdés. Így a válasz az összes elemre egy jegyre hogy nem befolyásolja ez az emberi jellemet"


Hát pedig tapasztalataim alapján, sok víz elemű érzékenyebb halak, rák és skorpió.


Ám viszont a levegő elem, de főleg az ikrek értelmi lények, főleg az ikrek, a vízöntő is okos, meg a mérleg is, a mérleg kap pofonokat az élettől, sokat elgondolkodik azon, ha valami nem volt tökéletes, vagy nem jó emlékei vannak valamiről, vajon hol és mit ronthatott el és tanul sokat a mérleg az élet pofonjaitól és ezért megfelelés kényszeres, hogy minél kevesebb hibákat vétjen.

2023. jún. 12. 22:37
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Albert Einstein tudtommal Halak volt. A Nap önmagában nem mutatja meg az okosságot. Meg mint írtam, sokféle intelligencia vagy a sikeres élethez való képesség létezik. Az asztrológiában a Merkúr / Ikrek / hármas ház a kommunikáció, tanulás. (Ez ha sérült, azt olvastam, jelölhet is kommunikációs vagy tanulási fogyatékosságot, pl. autizmust, diszlexiát). De pl. nem árt hozzá némi önbizalom és tehetség pl. az egyes házból, vagy jó gyerekkor a négyes házból, vagy ott a 9-es a felsőfokú tanulmányok vagy a tízes, mint hivatás... Egy jól aspektált Jupiterrel lehet mázlija, folyamatos növekedése valamelyik területen, Nappal önbizalma, a Vénusszal tehetsége, életereje, a Marssal tettrekészsége, sőt a Szaturnusz is adhat felelősségteljességet... stb. Ugyanígy analógiásan lehet ha Kosra esik az a terület, akkor lehet kezdeményező, ha Bakra, akkor kitartó, szorgalmas, ha Oroszlánra, akkor lazán kiemelkedő... (de mindnek van negatív oldala is ugye). Tehát nincs így ilyen, hogy csak 12 féle "okosságú" ember van, még az asztrológia szerint sem. Nem lehet azt mondani, hogy ha tudod valaki szülinapját, akkor már ismeretlenül megítélheted, na ő biztos okos vagy buta.
2023. jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És ne feledkezzünk meg egy csillagjegy alsó és felső oktávjáról.
2023. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#16, kedves kérdező.

Azt hiszed ez csak Napjegy függő?


"a mérleg kap pofonokat az élettől, sokat elgondolkodik azon, ha valami nem volt tökéletes, vagy nem jó emlékei vannak valamiről, vajon hol és mit ronthatott el és tanul sokat a mérleg az élet pofonjaitól és ezért megfelelés kényszeres, hogy minél kevesebb hibákat vétjen."


Ez rám teljesen igaz, pedig nem vagyok Mérleg Napú.

2023. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nagyon szeretnék NEM hinni ebben az egészben, de az első 2, meghatározó és hosszú kapcsolatom és én magam is e vízjegyek közé tartozom. Mindketten, velem együtt hárman nagyon érzékenyek.

Amint kiléptem ebből a körből és elkezdtem más jegyekkel ismerkedni, kapcsolatban lenni, jöttem rá hogy mennyire igaz ez. Most már igazán nyomaszt hogy én vagyok férfiként az 'érzékenyebb' és szinte hiányzik amikor nem én voltam... pedig annó nyomasztott ezeknek a lányoknak az érzékenysége.

PS igen, Napjegy szerint, ami pontosan tudom mit - nem - jelent, utánaolvastam és így még sutábbnak tűnik az egész... nem lehet ekkora véletlen.

2023. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!