Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek Rák férfiak...

Szerintetek Rák férfiak vonzóak? Vagy inkább átlagosak?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon vonzóak

18F

2023. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindneki tud vonzo lennei, kiveve azok a barom emberek akik horoszkop szerint valogatnak
2023. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két rák férfit ismerek, az egyik nagyon vonzó, pont az esetem. A másik nem annyira, de ő is jó pasi. 😉
2023. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ràk férfi elragadò stilusù!
2023. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi akkor vonzó, ha látszik rajta az önbizalom. A rák csillagjegyű férfiak pedig általában visszahúzódóak és félénkek.
2023. júl. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az aszcendense általában jobban jellemző valakire a környezete szerint, hisz elvileg a fizikai külső is ide tartozik. A Nap jegye inkább a belső motivációkat mutatja. A Rák érzékeny, családcentrikus, de nehatívban önbizalomhiányos, sértődékeny vagy féltékeny. A Hold a jegy uralkodó bolygója, ami nőies, anyáskodó/gondoskodó/bezáró, ám érzelmileg instabil - azon a területen ahová esik a konkrét személy képletében. Az aszcendens meg és az első ház és fényszögei mutathatnak közben tök más képet az egyénről. Ezért nem lehet azt mondani még azt asztrológia logikája szerint sem, hogy minden Rák férfi ilyen vagy olyan.
2023. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden vízjegyű férfi és nő vonzó.
2023. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Rák vagyok skorpió aszcendenssel és bűnronda vagyok.
2023. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!