Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen szakma, foglalkozás...

Milyen szakma, foglalkozás illik a rák férfihoz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
rákász / főszereplő a halálos fogás című műsorban
2010. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Mi az hogy illik? Vagy van valakinek érzéke valamilyen foglalkozáshoz vagy nincs!
2010. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem a horoszkópján múlik, hanem hogy pl. mit szeret csinálni, mihez ért, stb
2010. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
45%

OFF: Még mindig nem értem, miért írnak ide olyanok, akiket nem érdekel a téma. Ennyire nem unatkozhatnak, hogy az jelentsen szórakozást, hogy másokat csesztetnek az érdeklődési körük miatt.


ON: mindenképpen valami olyan terület, ahol ki tudja élni a kreatív hajlamait. A legtöbb rák típusnak nagyratörő tervei vannak, ezek megvalósításához tér kell.

2010. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Az én párom egy gyárban dolgozik, utálja - természetesen rák jegyű.


Viszont most belefogott egy haverjával egy nagyszabású cég létrehozásába, ezt imádja, nagyon élvezi, egész kicserélődött tőle!


Szerintem a rák férfiak egy az érdeklődésükkel kapcsolatos vállalkozás felépítésével teljesedhetnek ki igazán, vagy legalábbis abban dolgozni. Nagyon fontos, ahogy előttem is írták: a kellő tér és szabadság számára! :)

2010. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Én is a halálos fogás című műsorban lévő főszereplést mondanám.
2010. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

"Az én párom egy gyárban dolgozik, utálja"


Ahelyet hogy örülne hogy egyáltalán van munkája! Százezreknek nincs! Mi lenne ezzel az országgal ha mindenki utálkozna a gyári munkától? Nem lenne még WC papírotok se! Az éhenhalásról nem is beszélek!De jól megy egyeseknek!Hányan buktak bele meggondolatlanul indított vállalkozásba?

2010. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Olyan, amit szeretnek csinálni és jól megy nekik. Ez bármi lehet, ki kell tapasztalni. Nem a horoszkópod dönti el, mit kell kezdened az életeddel, hanem te magad. Ez a horoszkóp dolog ugyanolyan általánosítás, mint az, hogy minden nő szép és minden férfi disznó. Mindenki különböző, nem érdemes beskatulyázni az embereket.
2010. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ahelyet hogy örülne hogy egyáltalán van munkája! Százezreknek nincs! Mi lenne ezzel az országgal ha mindenki utálkozna a gyári munkától? Nem lenne még WC papírotok se! Az éhenhalásról nem is beszélek!De jól megy egyeseknek!Hányan buktak bele meggondolatlanul indított vállalkozásba?"


Nos, mindenki magából indul ki... Ha gondolod, és beindul a 3. vállalkozásunk is, talán lehetsz gyári munkás, ha változtatsz ezen a primitív hozzáállásodon.


Minek szólsz bele olyasmibe, amiről semmit nem tudsz? (Miért nem kérdezel inkább??) Képzeld el, a gyárból egy forintot nem kapunk (illetve jelképes összeget), felajánlás alapján dolgozik ott és 2 jól működő vállalkozás fenntartja a családunkat minden gond nélkül, pedig most a 3. kiépítése, indítása miatt nem sok időnk van rá, de már önműködőn fenntartják magukat kisebb irányításokkal, amelyeket jelenleg én végzek..

Hogy miért csinálja, ha nem szereti, ráadásul ingyen, ha van már 2 vállalkozása és alakulóban a 3.? Mert nem csak a gyárnak segít - és nem mellesleg fektet bele pénzt is -, hanem ha sikerül feléleszteni a segítségünkkel, akkor részesedünk a bevételekből.


Nagyon nagyon sok fáradtságunk, szűkös időszakunk és verítékes munkánk van a mostani vagyonunkban, amit mindenféle segítség nélkül hoztunk létre. Nekünk már nincs szükségünk kétkezi munkára, és elég sok szálon be vagyunk biztosítva anyagilag. Természetesen ettől függetlenül cégek vezetése is sok, komoly munkát igényel, de ezt a munkakört Te például nem tudnád ellátni a szűk látóköröd miatt, te dolgozó réteg vagy.


Tudod, nem mindenki olyan buta ember, mint Te és, vannak, akik viszik is valamire az életben, feljebb jutnak a ranglétrán, míg végül saját lábra tud állni. Nem értem, ezen miért kell ennyire kiakadni azért, mert Te nem vagy ennyire szorgalmas, okos, termelékeny, tehetséges?


Én pedig úgy gondolom, hogy ha a mi cégeinkben ilyen hozzáállásúak lennének a munkásaink (és itt még a takarítóra is gondolok, az összes szorgos hangyánkra!), mint Te.... Rég éheznénk és nem lenne WC papírunk, de szerencsére még léteznek egészséges gondolkodású emberek is... :)


Úgyhogy Te és a hozzád hasonló gondolkodású emberek az UTOLSÓK a rangsorban, akik megengedhetik maguknak azt, hogy azt merészeljék mondani, amit mondtál.. Tipikusan az az elkeseredett életű ember vagy, aki idegenen, mások dolgához nem értve beugat habzó szájjal, leugatja a másikat, anélkül, hogy bármit is tudna róla... Aki napról napra él, akik szerint mi biztos jó háttérrel kezdtük, stb, stb...


Nem érdekel, mit hiszel el, nem a Te hitedtől vagyok több vagy kevesebb, sem a pénztárcám tartalma. A mi életünk arról szól, hogy a nap nagy részén együtt töltjük az időt, bőségben, egészségben, szeretetben élünk, és segítünk a körülöttünk rászorulóknak is, mindezt a biztonságos anyagi hátterünknek -is- köszönhetően. Van bőven időnk magunkra, családunkra, barátainkra, és nem kell aggódjunk napról napra az ételen, szükségleteken. Így is lehet élni, csak meg kell érte dolgozni. Számunkra ez a fontos.


És ez olyan "megszorításokkal", olyan megfeszített kétkezi munkával jár, amelyet Te el sem tudsz képzelni a szűk látóköröddel, teherbíró képességeddel...


Nem vetjük meg a kétkezi munkát - ez gondolom látszik. De minek verítékezzünk, ha már megdolgoztunk azért, hogy Nekünk erre ne legyen szükségünk és inkább a munkanélkülieket segítsük azzal, hogy munkát biztosítunk számára.


Szóval vigyázz, mikor, kinek, mit mondasz: nem minden az, aminek látszik... ;)

2010. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az általam feltett kérdés nem volt érhető...esetleg azoknak nem volt, akik maguk is értetlenek...nem láttatok még olyan oldalt ahol le van részletezve hogy az adott csillagjegyhez milyen foglalkozás való??www.taurus.hu erre lettem volna kíváncsi csak rák csillagjeggyel...a 7. válaszolónak üzenem, hogy elég megkeseredett ember lehet, ha így gondolkodik a világról...nem minden vállalkozás megy tönkre csak jó ötlet kell, kitartás, szorgalom, kemény munka, és nem utolsósorban bátorság...mert Te lehet bele sem mernél vágni, pont azért mert neked nagyon is jó gyárban dolgozni...megelégszel azzal, de hál'istennek még mindig vannak olyan emberek mint az utolsó válaszoló aki igenis mert tenni a céljaiért...köszönöm ezeket az értelmes hozzászólásokat, tisztelet a kivételnek...
2010. okt. 14. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!