Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bakhoz illik a gyógypedagógu...

A Bakhoz illik a gyógypedagógus foglalkozás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

ha érdekli, ha szereti igen, mert ha a horposzkóp alapján szeretnél dönteni, és szereted ezt a dolgot, akkor szinte biztos hogy van olyan szög a személyes horoszkópodban, ami ezt kiváltja benned.


egyébként általánosságban nem túl merevek?

2010. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy tudom, azért kell ráírni a felvételi jelentkezési lapra a születési dátumodat, mert ha a horoszkópodnak nem megfelelő helyre felvételizel, az -100 pont :D


Viccet félretéve ne a horoszkópod alapján döntsd el ezt, hanem az alapján, hogy mennyire érdekel téged ez a foglalkozás, el tudod-e képzelni magad gyógypedagógusként.

2010. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Álljunk csak meg egy szóra! Bak jegyű férjem van, bak az édesapám. Következetes, és nagyon jó fej mindkettő. Határozottak, jó ember ismerők, és a gyerekeikbe belenevelték a tiszteletet, az odafigyelést és határozottságot. Szerintem jó gyógypedagógus válik belőled, és nem utolsó szempont az sem, mindig arra figyelnek ezerrel amit csinálnak. Sok sikert kívánok!
2010. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi annak, aki értelmesen válaszolt :))


(Ezen a -100 pontos dolgon nagyon nevettem :D:D)

2010. szept. 24. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
IIIiigen én is bak vagyok, és képes lennék rá szerintem. De a keresztanyukám az, és jól csinálja, és bak is!
2010. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szüleim elváltak és anyukám egy bak csávóval jött össze. Még 11 voltam most 15, de Sohasem tudtam vele megbarátkozni. Például az egyik hozzászóló írta, hogy a gyerekeikbe nevelik a tiszteletet...Én inkább ezt úgy fogalmaznám, hogy ha nem mosogatok el azonnal kikapcsolja a villanyórát és ha vmi nem tetszik neki akkor jól megkeveri a szart és egészen eljut odáig, hogy anyuddal elveszd az összes bizalmadat. Nem ismerek több bakot de ezt gyűlöltem és ez nem túlzás és skorpió vagyok, most ott tartunk, hogy 4 év háborúzás után el kell költöznie.

Ez sajnos nem győzelem, hanem a folyamatosan levertség okának megszüntetése. Fiú vagyok és ő is, de nem tudom, hogy te milyen vagy szóval nem ellened beszélek, sőt szerintem aranyos is ez az ötlet, csak leírtam a tapasztalataimat :S

azért remélem össze jön amit szeretnél!

2010. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de micsoda hülye kérdés!! Az illik hozzád amit szeretettel csinálsz,amiben örömödet leled.Ha ez a gyogypedagogia,akkor minden bizonnyal ez illik hozzád.
2010. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 11:15 öszintén sajnállak. És tiszta szivböl kivánom ,h anyukád is meg te is megtaláljátok aszámotokra legmegfelelöbb "családtagot".
2010. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!