Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilasnôhöz valò a bika férfi?

A nyilasnôhöz valò a bika férfi?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha összeillenek, akkor igen. Ez nyilván csak az adott két emberen múlik.
2023. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próóbáld ki, én már megbántam h kihagytam egy bika pasit
2023. júl. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a Nyilas független felfedező, tüzes, optimista, nagyratörő, de aztán elveszíti a érdekelődését, ha valami rutinná vagy könnyűvé válik. A lassabb, kitartóbb, ám csökönyös Bika meg inkább szeret birtokolni, megtartani és dagonyázni az élvezetekben. Ettől még - az asztrológia szerint - akár összeillhetnek, ha a többi beállításuk (aszcendens, bolygók fényszögei...) stimmel. De Nap alapján a fentiek miatt netán idegesíteni fogják egymást.
2023. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. A Nyilas nőhöz a Kos férfi való, a Bika férfihoz pedig a Bak nő.
2023. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom nem rég írtad szóval azért én is hozzászólok ne csak negatívat kapj.. XD én nyilas nő vagyok a párom pedig bika férfi. Az összes közül eddig vele jártam a legjobban, mert lehet vele beszélgetni , kompromisszum képes, példamutatóan türelmes, nagyon odaadó és gondoskodó és persze kis sunyi meg romantikus is :33. Ellentét szerűen egészítjük ki egymást ha én türelmetlen vagyok azt ő tudja kezelni a nagy türelmével, ha neki nem sikerül egy eltervezett dolog könnyen kizökken akkor én segítek neki mert nálam rendszeres hogy nem terv szerint mennek a dolgok :,D de ez csak 1-2 példa a sok közül. Nem nagyon félrékeny típus amíg nincs rá nyomós oka, a féltékenység az én részemről baj XD de ezt is mindig megbeszéljük. A mi kapcsolatunk friss de a masszőröm nyilas nő és bika a férje vagy 14 éve együtt vannak, szóval szerintem a horoszkóp alapján nézni nem érdemes mindent.
2023. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös igazàn hasznos volt a vàlaszod!
2023. szept. 6. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit :))) remélem sikerrel jársz
2023. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!