Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi vagyok skorpió nők...

Rák férfi vagyok skorpió nők lányok miért nem kedvelnek annyira engemet? Bika szűzzel ikrek meg kossal tudok legjobban beszélgetni velük még halak az még számomra furcsa lehet hogy azért Mert Halak még skorpió túlérzélmes egy ráknak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Vízöntő holdjegy és mérleg aszcendensem
2023. aug. 3. 11:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Számomra halak és skorpió viselkedésük számomra nagyon rejtélyes
2023. aug. 3. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de nekem is vízöntő a holdam, meg mérleg az aszcendensem, csak nekem ikrek a napjegyem. Mondjuk én túlzottan nem hiszek ezekben, csak feltűnt a hasonlóság, kíváncsi lennék, mennyire tudnánk beszélgetni. :D


30/N

2023. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Rák férfi vagyok, és rengeteg skorpió nővel volt nagyon jó kapcsolatom.


Talán mert az egész asztrológia pont annyit ér, amennyi hülyeséget belemagyarázol?

2023. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok. Az ismerőseim közt ez a két jegy, a Skorpió és a Halak gyakran kattan egymásra. Mindkét jegyet messziről fel lehet ismerni a világfájdalmas ábrázatukról. Mindkettő a saját álomvilágában él, negatív, szuicid gajlamú. Panaszkodnak, várják a sültgalambot, de passzívak, nem tesznek sokat érte, hogy előrébb jussanak. Hiperérzékeny mindkettő, mindenen megsértődnek és haragtartók, a skorpió még bosszúálló is. Én nem jövök ki jól velük, túlságosan lehúznak, de egymáshoz passzolnak. Rákot nem ismerek közelről.
2023. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!