Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy meleg mérleg fiú kapcsolat...

Egy meleg mérleg fiú kapcsolata egy szintén mérleg fiúval milyen?

Figyelt kérdés
Primitív válszokat nem fogadok el, mint.: (b*zi k*csög, szakadjon ki a végbeled és társai). 19/L
2010. okt. 16. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Lányokat nem szokták leb*zizni. :D

Különben nem hiszem, hogy két mérleg sokáig képes együttmaradni, mert a mérlegek társasági emberek, szeretnek flörtölni és hamar kihülnek (:D) az érzelmei... Rövidtávon biztos tartalmas és felemelő kapcsolat lehet, de nem fognak összebútorozni. :(

2010. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Igyekszem nem primitíven megfogalmazni a véleményem, de hülye vagy, ha erre alapozol bármit is. A csillagjegy csupán egy alapszemélyiséget ad, semmi mást.

Ezt pedig te formálod, és lehet,hogy ami az egyik Mérlegben kiütközik, az a másokban fel sem tűnik. Mert nincs olyan, hogy egy Mérleg csak ilyen vagy olyan - hidd el, én is az vagyok, és van néhány ilyen ismerősöm.

Vannak bennünk abszolút hasonlóságok, de ezeken túl alapvetően különbözőek vagyunk. Én imádom olvasni, egy Mérleg ismerősöm még újságot is ritkán vesz a kezébe.


Úgyhogy ez a kérdés értelmetlen. Hogy milyen lesz a kapcsolatotok, az nem a csillagjegyen múlik, hanem azon, hogyan épült fel a személyiségetek az élet és tapasztalatok által...

2010. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
meleg
2010. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy csak a fiúkat b.uzizzák le minden egyes dologért, nem kell mondani külön...

Amúgy meg attól függ, mi számít neked primitívnek...mondjuk akármi is, a horoszkóp attól még hatalmas hülyeség marad, úgy, ahogy van.

2010. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha a seggbe bolygó,és a kuki csillag szerencsésen együtt áll,akkor harmonikusnak nevezhető.
2010. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkét serpenyő ugyanannyit nyom, akkor kiegyensúlyozott.
2010. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Fantasztikusan harmonikus és kiegyensúlyozott kapcsolatot ad a mérleg-mérleg csillagjegy. A rák-skorpió is, de csak keddenként. A vízöntő-kos kissé hajlamos veszekedésre minden páros hónap prím számú napjain, de a mérleg-mérleg ebben sem hasonlít. Ott a páratlan hónapok dominálnak.


Ezt akartad olvasni? Ilyen választ? Nyomtasd ki azt ásd el magad a b*zijaiddal együtt.

2010. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kell senkinek megijedni, a horoszkóp ilyen szempontból tényleg hülyeség, csak érdekelt a véleményetek, de én is úgy gondolom hogy egy kapcsolat alapja nem a csillagjegy, ez alapján nem lehet embereket megítélni, mert 6 milliárd embert 12 csoportba nem lehet osztani. Csak olvastam erről a "meleg mérlegek"-ről és érdekelt a véleményetek ennyi.
2010. okt. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!