Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi veszi rá az asztrológia...

Fuxoló kérdése:

Mi veszi rá az asztrológia hívőket, hogy mindenféle bizonyíték nélkül asztrológiázzanak?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük, az alapvető tulajdonságokat veszi figyelembe az asztrológia, így hát bármilyen tulajdonságot is írjanak, az mindenkiben megvan.
2023. aug. 29. 05:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ami minden hívőt rávesz arra, hogy bizonyíték nélkül higgyenek.
2023. aug. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bálvány ***** válasza:
84%

Az egy végletekig lerágott csontú sablon kérdés, amelyet 2 havonta egyszer feltesz mindig valami kötekedő ember.

A sablon válaszok a következőek:

- Az igazi asztrológia nem az amit a Blikk magazinban naponta olvasgatsz.

Az full kamu és az igazi asztrológusok is elutasítják. Ha az alapján jöttél ide sírni, már fordulhatsz is vissza.

- Ne kérdezd meg, hogy milyen fizikai törvények alapján hatnak a bolygók, mert azt az asztrológia nem kutatja! Nem foglalkozik vele, csak a hatásokat elemzi.

- Az asztrológia egy olyan tudomány, melyet sok évig kell tanulnia annak aki meg akarja érteni. Ha idejöttél és 2 mondatos bizonyítékokra vágysz akkor ilyet sehol sem kapsz. Legyen elég annyi, hogy egy könyvtárnyi szakirodalma van és aki belemélyedt az már nem kételkedik. Csak a pálya széléről ordítanak a kételkedők akik lusták könyvet venni a kezükbe.

2023. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Mert buták, és áltudományokban hisznek.
2023. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az egyéni élmények, megtapasztalások, felismerések sorozata, valamint a több ezer éves múltja egy csöppet bizonyítóbb erejű, mint a spirituálisan fejletlen tudósok bármilyen megállapítása.
2023. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
#4 Hát az értelmesebb emberek valahogy mégiscsak a tudósoknak hisznek szerencsére :D
2023. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

Tudomány eljuttatott minket a Holdra, modern gyógyszer, modern közlekedés stb...


Ezotéria mit fedezett fel???

2023. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

5-ös, az öntudatlan emberek automatikusan elhisznek mindent, amit a tudomány állít még úgy is, hogy ezek a tételek sokszor csupán feltételezéseken alapulnak. Kicsit olyan a dolog, mintha a tudósok egy kívánságlista alapján "gyártanának" nekünk (vagy inkább maguknak) tantételeket. A tudománynak nem az lenne a dolga, hogy minden kétséget kizáró bizonyítékokkal szolgáljon?


A felvilágosodás korában a vallás helyét vette át a tudomány és az előbbiben való, emberi hitet is automatikusan "megörökölte". Ennek lényege az, hogy amit pl. brit tudósok random módón állítanak, azt az öntudatlan, birka ember automatikusan el is hiszi, mert nem képes mérlegelni és átengedni az információkat a saját, "Isteni" szűrőjén keresztül.


6-os, az ezotéria elvezethet téged az igazi önvalódhoz, közvetve pedig a teremtés forrásához. Végeredményben ez lenne a létezésünk valódi értelme, de ezt a komplett emberiségnek csupán az egy százaléka képes megélni és megérteni.

2023. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bálvány ***** válasza:
48%

A kedvencem, amikor a 'tudósok' naponta közlik az egymással ellentétes tanulmányokat, hogy a tej egészséges-e vagy sem.

Mindig mást mondanak.

A másik ilyen, hogy zsírban vagy napraforgó olajban érdemes-e sütögetni.

Erről is olvashatsz pro- kontra érveket.

(Ugye mindenki ismeri a mesét ahol a vak emberek tapogatják az elefántot és próbálják elmesélni milyen az állat valójában.

Na ennyit a tudósokról! )

Másrészt a mai tudományos kutatásokat általában multi cégek szponzorálják.

Érveket keresnek a marketingjükhöz.

Xixo -> Aszpartámot nem tartalmaz. HAHA!

2023. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hosszúhajú ***** válasza:
48%

kérdező és szkeptikusok, kérjetek egy előrejelzést hogy mi fog történni veletek és mikor az életetek során. na akkor kezdtek majd el hinni benne. én felnőtt fejjel kezdtem tanulni magamtól és azt vettem észre hogy nem a véletlen műve amin átmentem. ott volt benne születésem óta hogy a mentális problémáim az öngyilkossági kísérletig el fognak vinni tinikoromban. - valóban, személyiségzavarom lett. és ott volt benne a művészi pálya - valóban, zene tanár lettem. és ott volt benne hogy elérhetetlen emberekbe leszek szerelmes - valóban, sosem volt kapcsolatom. és ott volt az írás lehetősége - valóban, újságíróként dolgoztam. és ott volt az apa hiánya - valóban, a szüleim elváltak ... soroljam?

az asztrológia fogalma el van deformálva egy nők lapjás szintre, persze hogy így én se hiszek benne.

2023. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!