Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a levegő elemű...

Igaz, hogy a levegő elemű emberek a vízöntő, ikrek és mérleg értelmes jegyek, de főképp az ikreknek van több esze, aztán utána tanul jól a dolgok után a mérleg?

Figyelt kérdés
Szóval igaz, hogy a levegő elem éppeszübb és átgondoltabb elem, mint például a föld elem a bika, vagy a szűz, a szűz csak okosnak hiszi magát, azt hiszi a szűz, hogy csak neki van igaza, mint a kos is épp úgy fejjel megy a falnak.

2023. szept. 30. 19:24
 1/6 Kólauborkával ***** válasza:
30%

Nem attól lesz eszed, hogy mikor születtél, hanem attól, hogy megtalálod azt, ami neked tetszik és leülsz, megtanulod, elvégzed a gyakorlati dolgokat és levonod a következtetéseket.

Hidd el majd megismersz minden félében született embereket, nem számít.

Kezdetnek nézd meg, hogy a híres kutatók, tudósok mikor születtek, jó tapasztalat lesz.

2023. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Röhögök ezen a kérdésen xdd
2023. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ikrek szeleburdi meggondolatlan, Mérlegnek nagyon buta dolgai vannak, Vízöntő tudálékos, nagyképű, pökhendi. Az intellektuális beállítódás még nem jelent értelmet, csak felületi tájékozódást. Lehet hogy sok mindent tudnak, de sok esetben megragadnak a felszínen. Egy földjegy sokkal elemzőbb, racionálisabb, egy tűzjegy jóval élesebb látású, mintha csak információkat gyűjtene. Az is számít, hogy mennyire látja, hogyan értelmezi, mennyire áll össze benne a tudás.
2023. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó hogy itt kell megtudnom hogy nagyon buta dolgaim vannak 😭
2023. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es boldog születésnapot
2023. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Én ikrek vagyok, párom vízöntő. Elvileg ez így elég pusztító kombó. Az igaz viszont, hogy velünk nem érdemes vitatkozni, mert bárkit lenyomunk az intellektusunkkal, viszont mindenek vagyunk csak átgondoltak nem. Nálunk nagy a káosz, én döntésképtelen vagyok, párom meg rám hagyja a döntéseket, én visszadobom neki, aztán last minute valamelyikünk spontán döntést hoz. 32 és 31/f
2023. okt. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!