Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más is tapasztalt ilyet...

Más is tapasztalt ilyet skorpió pasiknál?

Figyelt kérdés

Nagyon kérek mindenkit, hogy komolyan válaszoljon és ne gúnyolódjon a kérdésemen. Aki csak röhögni jár ide, az ne olvassa tovább!

Szóval az a helyzet, hogy volt egy-egy rövid kapcsolatom skorpió fiúkkal, és mindkettőnél feltűnt, hogy nagyon büdös tud lenni a lábuk. Ezen kívül volt még halak, oroszlán és mérleg pasim, náluk ez nem fordult elő. Másnak is van ilyen tapasztalata?


2023. okt. 17. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudjál rám kiscsillag. Nem akarlak bántani, se röhögni rajtad, még akkor is ha ezek után valószínűleg ez fog lejönni neked.

De nem lenne egyszerűbb, ha nem horoszkópok által próbálnád kategorizálni a pasikat hanem, hogy milyen értéket tudnak adni egy párkapcsolatba?

Akármennyire is hihetetlen belegondolni nem a horoszkóp határozza meg, hogy kinek mennyire büdös a lába, hanem, hogy mennyire igénytelen.

2023. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 - Nem trollválaszokat kértem!
2023. okt. 17. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Skorpió férfi vagyok, Skorpió aszcendenssel (jelentsen ez akármit is), és volt már olyan barátnőm, aki szóvá tette, hogy büdös a lábam. Tényleg nem viccelek. A javaslatára átszoktam a teljes mértékben pamutzoknik használatára, és elmúlt a lábszagom. A tisztálkodással nem volt gond korábban sem, pedig akkor is Skorpió voltam. A probléma megszűnt, de én Skorpió maradtam. A Skorpió, mint köztudott, szeret bosszút állni, ezért a szakítás óta minden holdtöltekor küldetek neki a baglyommal egy pár olyan zoknit, amely csak 98 százalékban pamut - hogy így emlékezzen rám.

Tudom, az én esetem nem járulhat hozzá egy reprezentatív felméréshez.

2023. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 - Köszönöm a válaszod!

Hmm, ez nem lehet véletlen!

2023. okt. 17. 20:35
 5/8 anonim válasza:
100%

#3 Hogy te milyen vagy 😂😂😂

A kérdésre ; van skorpió ismerősöm és nem büdös a lába. Ezt nagyban befolyásolja a zokni-cipő anyagösszetétele,nem a horoszkópja, az másra való... 😀

2023. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatból mondom, hogy ha lábfetisiszta vagy, szereted a férfiak lábát a száddal kényeztetni, de a szájhigiéniáddal gondok vannak, akkor elkerülhetetlen, hogy büdös legyen a lába, mert a nyál, a lepedék, ételmaradék átmegy tőled, szóval előtte és utána moss fogat, aztán próbáld újra, hogy tényleg az volt-e büdös, esetleg mossátok meg együtt egymás fogát és száját, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a skorpiónak 8 lába van, ha az ollóját nem számolod, előfordul, hogy beizzad neki az első, mire az utolsót is megmossa.
2023. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az asztrológiai jegyek elsősorban a személyiség és az érzelmi reakciók jellemzőit írják le, és nem kapcsolódnak fizikai tulajdonságokhoz, mint például a lábszag. Valószínűbb, hogy a tapasztalt lábszag inkább egyéni higiénés szokásokhoz vagy genetikai tényezőkhöz kapcsolódik, mint az asztrológiai napjegyhez. Egyedi tapasztalataid lehetnek, de nem jellemző a Skorpió jegyű emberekre általánosságban.
2023. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én skorpió srác vagyok.:D amúgy tényleg büdös néha 😂
2023. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!