Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a halak VAGY skorpió...

Milyenek a halak VAGY skorpió babák/gyerekek? (Tapasztalat)

Figyelt kérdés
Akik nem hisznek a horoszkópokban ne válaszoljanak, mert idő pocsékolás nekik
2023. febr. 6. 10:11
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%

Én naiv, de tanulékony, és barátságos voltam. Igazából ez egészen 14 éves koromig jellemző volt, onnan kezdtem változni nem kevés rossz tapasztalatot követően. Ja igen, halak vagyok.

Nagyobbik öcsém skorpió, de semmi különösebben jellegzetes, vagy kirívó jellegzetessége nem volt. Ez valószínű azért van, mert második gyerekként már a szüleink tapasztaltak voltak, és minden szükséglete ki volt elégítve, minden hátrányossága el volt simítva. A személyisége felnőtt korára vált erőssé. Fiatalon ez nem volt jellemző.

2023. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak a napjegy jellemző sem felnőttre, sem gyerekre.

DE tessék: A Halak általában tényleg barátságos, bár hisztis is tud lenni, mert hangulatember, de mivel befolyásolható, a büntetésekkel, kritikákkal, játszmákkal elég jól tönkre lehet vágni az önbizalmát. Valószínűleg érdemes valami kreatív tevékenységre ösztönözni. A Skorpió kitartóbb, szeret kutakodni, megfigyelni, megítélni, és jobban beleáll az otthoni és iskolai hatalmi harcokba is (ha vannak), ugyanakkor magába is fordul és aztán lesből támad vagy hirtelen otthagy csapot, papot. Nála jó, ha az energiáit tudja valami olyasmire koncentrálni, aminek igazán a mélyére áshat. Valószínűleg mindkét jegy kedveli a misztikus meséket. :)

2023. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A halak nyugodt, barátságos, mindig higgadt, kedves, és segítőkész. Sosem jön ki igazán a sodrából. Mások hisztijeit egész jól viseli, nem haragszik arra sem aki épp be van kattanva. A tartós mozgásképtelenséget nem bírja, nem szereti az illúziókat, pl tv. Természetszerető és kreatív, szeret házimunkát végezni gyerekként is. Nem szeret sokáig aludni, inkább kint lenni.


A skorpió és a halak jól kijönnek. A skorpió mély érzésű, megértő, kedves, energikus. Néha megsértődik. Ja a halak is, mint ahogy minden jegy. A skorpió tehetséges sok mindenben, és művészi hajlamai vannak. Szorgalmas, okos és kitartó, szeret sportolni és sokszor ellentmond a szüleinek. Nyugodt és jól el tudja simítani a vitákat a családban. Ő sem szeret sokig aludni.

2023. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magamról tudok csak nyilatkozni.

Skorpió gyerekként (lány) nagyon igényeltem a szeretetet, biztonságot, törődést. De szükségem volt némi egyedüllétre is. Nem volt testvérem, de nem is igényeltem, inkább kerültem a társaságot, nyüzsgést. Már gyerekkoromban érdekeltek a rejtélyek. Igazából sosem éreztem tipikus gyereknek magam, a gyerekeknek való dolgok inkább untattak, nem érdekeltek, meg a saját korosztályomban sem találtam a helyem sosem. Gyerekkoromban a felnőttekkel, felnőtt koromban a tíz, husz évvel fiatalabbakkal éreztem jól magam. . Mindig valami izgalmasat, különlegeset akartam tapasztalni, próbáltam megélni igen színes fantáziavilágomat.

Alapvetően kedves, néha félénk, szelid gyermek voltam, de volt bennem egy lázadó vadóc is, ez a kettősség máig megvan.

A tekintélyt megvetettem, elutasítottam, paranccsal, büntetéssel csak a legrosszabbat érték el nálam, mert arra a "csak azért se! " - volt a reakció.

Azokat az embereket, tanárokat kedveltem, azok értek el nálam valamit, akiken éreztem, hogy hisznek, bíznak bennem, akik inkább inspirálni, bátorítani próbáltak, nem pedid büntetni, elnyomni. Néha, unatkozó egykeként voltak vicces, emlékezetes csínytevéseim, de alapvetően nem voltam rossz gyerek, vadóc oldalam ellenére is inkább naív, jószívű, állatokat természetetet kedvelő voltam.

Anyu, a racionális, egyszerű természetű Szűz, sajnos nem igazán tudta, mit kezdjen velem.

2023. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A horoszkóp egy hülyeség.
2023. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!