Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 0 fokon van a holdam. bak 0...

Hosszúhajú kérdése:

0 fokon van a holdam. bak 0 fok. jól gondolom, hogy nem hagyhatom figyelmen kívül a nyilast sem?

Figyelt kérdés
kevert holdtípus lehetek, vegyem mindkettőt figyelembe? bak és nyilas?

nov. 5. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
de
nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de?
nov. 5. 22:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, ettől a kérdéstől Bálvány össze fogja pisilni magát. Végre oszthatja az észt!
nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
na akkor várom!! :) érdekel!
nov. 5. 22:16
 5/22 Laylah ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 3 fokon belül már a következő jegyhez (is) tartozik egy bolygó, de visszafelé ez nem érvényes.
nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mindkettő illik rám. hol ez hol az, helyzettől függ. sokszor félreismerik a lelkem - szerintem emiatt
nov. 5. 22:26
 7/22 D-Mano ***** válasza:

A bolygó jegyhatáron nem tartozik semennyire az előző/következő jegyhez, ebből a szempontból felesleges a fokokat nézni.

Abból a szempontból van egy kis jelentősége a fokoknak, hogy a bolygó a jegy melyik dekanátusában (dekádjában) áll. Pl. Bak 0-10-ig= Bak dekanátus; Bak 10-20-ig= Bika dekanátus; Bak 20-30-ig= Szűz dekanátus.

A 0 foknál viszont nagyon pontos képletszámítás kell, mert pár perc eltérés okozhatja, hogy valójában a bolygó még az előző jegy végében van.

nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Semmiképpen
nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

értem. de akkor miért van az hogy rengeteg leli dologban nem illik rám a bak, a nyilas viszont igen. ??? a környezetem szerint is a bak jellemzőinek néha pont az ellentétei illenek rám. írok csak egy pl hogy világos legyen. a bak kimért nyugodt távolságtartó lassú lelkülete, kitartóan végigcsinál mindent, helyett épphogy nyilas minden reakcióm, egyből kommunikálok, tök hirtelen vagyok, mindent abbahagyok, ami nem érdekel vagy nem fontos, rendetlen, hirtelen reakcióim vannak....kb opnt az ellentéte.

a teljesen pontos születési időmet viszont nem tudom...

nov. 6. 02:47
 10/22 D-Mano ***** válasza:

1) A születési képleted, tehát a személyiséged nemcsak a Holdadból áll. A Hold hatásán túlnőhetnek más bolygóállások, egy fényszög elnyomhatja a Holdad, stb.

2) Ha tényleg legalább csak 1-2 perccel is korábban születtél, mint amivel számolsz, akkor már Nyilas a Holdad.

nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!