Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyoldali a lábdagadásom,...

Egyoldali a lábdagadásom, figyelmen kívül hagyhatom? Van bármi vízhajtó tea ami terhesség alatt fogyasztható?

Figyelt kérdés
Összességében mindenben a jobb oldalam erősebb, most pedig a terhességi vizesedésem is. Sok folyadékot iszom, lábamat hideg vizes ruhával felpolcolom, vérnyomásom rendben.
2023. júl. 18. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hagyhatod, beszélj az orvosoddal.

Nem, ne fogyassz vízhajtó teát saját eszedtől terhesen.

2023. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvossal beszélnék. Az egyoldali nem normális sztem.
2023. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2023. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp, az egyoldali lábdagadás inkább trombózis gyanús, vizesedni párhuzamosan szoktak. Persze lehet nem ez van mögötte, de én kb ügyeletre mennék azonnal.
2023. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp lássa orvos. Nekem a bal oldalam dagad mindig jobban, de csak kicsi a különbség. Ha 20 éve ilyen alkat vagy, akkor nagyon nem aggódnék azért.
2023. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bár nem orvos de egy mentős látta képen és azt mondta amíg nem pirosodik, vagy nem dagad nagyon addig nem gáz.

Egy bio-boltban kértem tanácsot gyógytea ügyben de ott meg olyat ajánlottak amit kapásból tilos terhesség alatt. 😅

2023. júl. 18. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Leendő anyaként annyira azért lehetnél felelősségteljes, hogy nem egy mentős távdiagnózisára és egy bio boltos eladó véleményére hallgatsz, hanem felhívod a nődokid.

De persze sajnos jogod van úgy veszélyeztetni a magad és születendő gyermeked egészségét, ahogyan csak szeretnéd.

2023. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Képről nem diagnosztizálunk... Fizikai vizsgálat kell, mert pl az sem mindegy, hogyha benyomod mennyi idő alatt "telítődik vissza" stb, mint ahogy az sem mindegy, hogy mikor csípnek el egy trombózist, amikor még csak kialakul vagy amikor már tényleg gáz van. Az egyoldali vizesedést mindenképp orvosnak kell látnia és vizsgálnia.
2023. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!