Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz hogy ikrek nők szeret...

Igaz hogy ikrek nők szeret mindenkivel beszélgetni?

Figyelt kérdés
nov. 10. 22:38
 1/8 anonim válasza:
83%
Azt nem tudom, de én ikrek férfi vagyok és szeretek mindenkivel beszélgetni.
nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már aki
nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Volt baratom ikrek, leglatrabb hazug ember, akit valaha ismertem. Engem is hatam mögött kibeszélt a szeretőjével, es barkivel, hátbaszúrt naponta ezerszer, mindenki engem röhögött. Valódi kettős személyiségű férfiribizli volt
nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ikrek nő ugyanolyan. Túl egyszerű lenne az emberiség ha a 12 jegy jegy képviselője mind egyforma lenne.
nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz, nem kedvelem a felszínes beszélgetést, mások rossz indulatú kibeszélését, a gyengék kinevetését. Elég kevés témáról és kevés emberrel szeretek beszélni. Akikkel Nagyon szívesen: elvont, fura, kiközösített, művészlelkű, kedves, egyszerű, spirituális beállítottságú, tiszta lelkű, filozofikus alkatú, jó szándékú emberekkel szívesen. Ebből egy is elég, a lényeg, hogy ne legyen rossz indulatú és két színű. De gondolom magától értetendő, hogy ebből van a kevesebb, emiatt inkább egyedül vagyok és nem is beszélgetek szinte senkivel. Azért vannak ilyen emberek is elvétve, félreértés ne essék. Viszont ennek valószínűleg semmi köze a csillagjegyekhez, úgyhogy megint bukott az asztrológia egyet a süllyesztő felé.
nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ikrek vagyok, de nem mindenkivel szeretek beszélgetni. Ha valakinek vannak értelmes gondolatai, és vannak közös témáink, akkor szívesen beszélgetek az illetővel, de csak azért járatni a számat, hogy hűtsem a tüdőmet, ez nagyon idegen tőlem.
nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kedvelem én sem a felesleges szócséplést, nagyon fárasztónak találom, amikor az "illem kedvéért bizonyos szituációkban beszélni kell idegenekkel a semmiről, mivel eleve zárkózott vagyok, megválogatom kivel beszélgetek, és egyáltalán kivel alakitok ki bármilyen kapcsolatot. Szerintem nem minden ikrek egyforma, nagydumás, jó lenne ilyen könnyen megismerni bárkit, de ez nem ilyen egyszerű. Ez egy sztereotipia.
nov. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom ez a kibeszélős dolog hogy viselhető el. Tényleg csak olyan partner kell aki tolerálja és működik? Én se bírom, exem is olyan volt .
dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!