Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek is Vízöntő,...

Szerintetek is Vízöntő, Oroszlán, Mérleg és Nyilas a legokosabbak mind a 12 csillagjegy közül?

Figyelt kérdés
dec. 2. 21:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ilyen de a Szűz érzi magát a legokosabbnak (nem csak Nap hanem dominánsan, vagy aszcendensben, vagy Szűz Merkúr).
dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
Az Ikrek a legokosabb. És egyben kedves és szép is. Nincsen hozzá fogható. ^^
dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

"Ha baromság lenne, akkor nem léteznének a horoszkópok"

Uhhh...

🤦🏻‍♂️

dec. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

Én most néztem meg a wikipédián legalább a női nobel díjasokat. Mindnek különböző volt a születésük, horoszkópjuk.


Saját tapasztalataim alapján is azt mondhatom,hogy teljesen mindegy volt a horoszkóp, az emberek vagy buták vagy okosak. Vagy mindenki okos valamiben.


Pl. kos, bak, bika: olvasott, logikus, jó matekos. energikus és sportos.


Rák, szűz, mérleg: okosak, de sokszor túl okoskodóak. érzelmi inteligenciájuk magas, empatikusak, családiasabbak. vidámak és nyugodtabbak a stresszben.


Ikrek, nyilas, oroszlán:

irányítósabbak, versengősebbek, sportosok. vitatkozóbbak, de nagyon jól csinálják. olykor kiszínrzik a történeteiket, a szűzről is sokszor volt ez.


Halak azoknak több sztem a lelkiismeret furdalásuk. bennük van inkább kettősség sztem. Két hal egymást tolja és huzza.


Skorpió vagyok, nemnagyon ismertem olyanokat. Magam részéről annyit tudok elmondani, hogy kiskorom óta vannak emlékeim, jó a memóriám (bár mostanság kihagy) sokáig tűrök sok rosszat, de aztán sajnos kitőr belőlem. matekból buta vagyok, bár ismertek olyat aki skorpió létére jó volt benne. rendszerető vagyok és szeretek mindent leegyszerűsíteni. Empatikus voltam...Már nem vagyok az és igen, úgymond bele marok abba aki elvárja ezt tőlem.


Vízöntőket rövid ideig ismertem, bár lehengerlő a kisugarzásuk.

dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
Aha szóval a mérleg benne van a top 4-ben, a felső 34%ban, de a szűz nincs. Aha, aha.., értem. Kérlek mesélj még.
dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Horoszkópról amilyen tulajdonságok jellemzőek, bár vegyük figyelembe a genetikát. Mert azért a genetikai tulajdonságok is sokban befolyásolják az embert. De attól függetlenül a horoszkóp is sokban személyiség, stílus is sokban rá illik az emberekre, habár nem mindenkire. De tény, hogy sok szűz jegyűt ismerek, még a nagynéném is szűz jegyű, valóban okoskodóak, azt hiszik, hogy ők az okosabbak, még akkor is, ha tök hülyeség az ő elképzelésük, akkor is nekik kell, igazuknak lennijük.
dec. 5. 19:37
 17/26 anonim ***** válasza:

Az asztrológia szerint sincs ilyen, hogy a Nap jegye mutatná az okosságot. Leginkább a Merkúr kapcsolódik hozzá, illetve egyes házak.

Aztán meg intelligencia is sokféle van, nem csak a logikai, hanem lehet nyelvi, érzelmi, térbeli, mozgásos... Pl. híres és gazdag focisták is tudnak sík buták lenni, amikor nyilatkoznak, a pályán meg mindent átlátnak és uralnak. Vagy lehet valaki zseniális sakkozó, csak mindenki szerint bunkó és ezért magányos, mert nincs érzelmi intelligenciája.

dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
De mindent bevallva a Szűz és a Skorpió ők ketten a legtüskésebbek, de valahol velük kell a legóvatosabban vigyázni, mert a Szűznek és a Skorpiónak nagy a kritizációjuk, még olyan dolgokat is észre tudnak venni, amit más vagy mások észre sem vennének.
dec. 6. 15:17
 19/26 anonim ***** válasza:
46%
A nyilas is tuti okos, én is az vagyok.
dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19 utolsó

Igen azért írtam, hogy vízöntő, oroszlán, mérleg és nyilas ez a 4 csillagjegy a legokosabb.

A skorpió meg a szűz és még az ikrek csak azt hiszik, hogy kemények, de nagyon gyengék.

De a vízöntő, oroszlán, mérleg és nyílas ők 4-en valóban okos észjárással rendelkeznek.

dec. 8. 21:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!