Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit mond a képletem?

Mit mond a képletem?

Figyelt kérdés

Család

Barátságok

Munkahely/karrier

Párkapcsolat/szerelem

Egyéb

Mit fog hozni 2024 számomra?

Főleg a jövő év érdekel de a december maradék részére is kíváncsi vagyok ha van bármi...

Születtem: Székesfehérvár, 2000. május 2. 9:25

Köszönöm a válaszokat.

Mindenkinek kellemes ünnepeket é boldog 2024-et kívánok!



#asztrológia #2024 #képletelemzés
dec. 17. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Jó éved lesz....good luck!
dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hányadjára írod ki? Ennyi idő alatt már beleáshattad volna magad
dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bálvány ***** válasza:
85%

Csak miattad felvettem a nagykabátomat és kimentem a téli éjszakába,

hogy asztrolábiumommal megnézzem a Vizöntőben járó Hold fényénél, milyen fonalat szőnek számodra a Moirák. A kandallóban parázsló tűzet felpiszkálva megmelegítettem hátamat és most transzba esve leírom mit tartogat számodra a közeljövő.

A születési képleted egyedi jellegzetessége, hogy hat bolygó áll ott a Bikában. És ezek pedig nagyjából a 11. házba esnek.

Ezen életterület témái: pártfogók, barátok, álmok, társadalmi élet stb.

( [link]

Tehát életeted kb. ezek köré épül és ha az égbolton aktuálisan errefelé történik valami akkor az sorsodra is kihat.

A következő évben április 21 körül pedig nagyon különleges esemény várható. Az Uránusz együttáll a Jupiterrel, ketten együtt igába fogják a Bikát és felszántják vele a stabilitás, kiszámíthatóság, anyagi biztonság földjét. Májusban bejön ide még a Nap-Hold-Vénusz is hogy nagyobb legyen a kavarás. Tehát tavasszal lesz nálad bőven tabudöntögető történés itt a 11. ház témáiban. De ne szaladjunk ennyire előre!

A tógában filozofálgató, fiatal fiúkkal fajtalankodó görögök szerint a Te profekciós életéved most a 12. Ikrek házhoz kapcsolódik (menekülés, bezártság, önfeladás stb.), Merkúr úrral. Ez kb. annyit tesz, hogy

most szemünket az égen a Merkúrra kell vessük. Ott történhet valami a tranzitoknál. Születési Merkúroddal (gondolkodás, kommunikáció, hírhozó) most gyakorlatilag együttáll a tranzit Jupiter (nagy szerencse, hit, bölcsesség bolygója). Akkor mire várunk? Arra, hogy a Jupi retrográdból direktbe váltson és meginduljon a sors kereke. Ez december legvégén fog megtörténni. A 9. házban (külföld, magasfokú tanulmányok) álló Szaturnusz is szextillel segíti a szül. Merkúrod. A tranzit Merkúr pedig trigonnal támogat! Na most hogy rakjam ez így össze?

Talán egy külföldön élő jóbarátod felhív, és meghív magához pár-hétre hónapra? Egy rövid időre itthagyod a magyar taposómalmot egy külföldi kaland miatt?

Január 18-19 fele (amikor Hold is csatlakozik Jupiterhez) már szerintem tudni fogod. Majd küldj egy képeslapot az öreg Bálványnak és írd meg mivolt!

dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A Jupiter és a kerúbok áldása fog átjárni április idusáig, majd beköszönt számodra a szíriuszi vész korszaka egészen év végéig.
dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
10%
525
dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
R=U/I
dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6 Te kis fizikus akarom mondani fifikus. Ellenállás meg feszültség mi?
febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!