Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit mond a képletem erre az...

Mit mond a képletem erre az időszakra?

Figyelt kérdés

Üdv!

Valaki írna elemzést rólam? Az életem melyik területe fontos most, melyikkel foglalkozzak jobban: munkahely/karrier, barátság/szerelem, család, egyéb?

A válaszokat köszönöm!

Születtem: Székesfehérvár, 2000.05.02. 9:25

23/F



2023. okt. 1. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A barátok ideje lefutott, most a munkahely fog nagyobb hangsúlyt kapni, később pedig a család.

Abból látom, hogy most pirosan fortyog a Jupiter sarka, ami rád nagy hatással van.

2023. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te már írtál ki kérdést párszor és mindig ugyanazt. Ha ennyire érdekel nem akarsz előre lépni? És akkor nem kéne ide ki írni ilyen kérdést
2023. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bálvány ***** válasza:

Végére is most semmi csúnya tranzitos bolygóáálást nem látni nálad.

Tranzit Jupiter a Napod és születési Jupitered felett van. Eléggé kellemes lehet.


A hónap vége azonban ronda lesz. Október 28 (+- 1 nap) amikor a tranzit Merkúr-Mars

összeállva megtámadja a születési Napodat. Arrafelé jár a (holdfogyatkozásban lévő) Hold is

azaz szül. merkúrod felett lesz a Telihold.


Ezekben a napokban nagyon kell majd kapaszkodnod.

Az igazság nálad lesz, de kivülről támadnak. Tüzes Szópárbaj várható!


Gyere vissza és meséld el hogy Bálványnak igaza volt!

2023. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban így történt, igaza lett a Bálványnak.
2023. nov. 4. 07:25
 5/5 Bálvány ***** válasza:
Naugye....
2023. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!