Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a jelentősége annak, ha...

Mi a jelentősége annak, ha anya és gyermeke képletében a nap és az aszcendens pont fordítottja egymásnak?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire lehet gyakori?


Például:anya skorpió jegyében született, bika aszcendenssel, a gyerek pedig bika jegyében született, skorpió aszcendenssel?


dec. 21. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi bajod van?
dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bálvány ***** válasza:

Ha a gyermek és a szülő között szoros kapcsolat van, az egyértelműen látszik a két képletből (több ponton is). A fő tengelyekkel kapcsolatban ez még érdekesebb. (A saját és lányom képletét összevetve ennyi véletlen megmagyarázhatatlan.)

Ugye az asc -> Én. Desc -> Amit a külvilágtól várok, ahogy kapcsolódok a világhoz. Nálunk a Holdak esnek a descendesre /tudatalatti érzelemvilág/,

nálatok a Nap /tudatos Én/.

Szinasztriában érdemes ezt vizsgálni.

dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi Bálvány. A gyermek és a szülő közötti szoros kapcsolatot hogy érted?

Nálam a vérszerinti gyermekemről van szó és nagyon jó a kapcsolatunk, bár elég zsémbesek tudunk lenni, de ettől függetlenül mindent megteszünk egymásért.

A holdunk különböző. Nekem nyilas, az övé pedig ikrek. A többit nem tudom.

dec. 21. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

"A holdunk különböző. Nekem nyilas, az övé pedig ikrek"


Itt is oppozíció van

dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D-Mano ***** válasza:
Elég gyakori a horoszkópokban, hogy vannak úgynevezett családi mintázatok, hogy a családtagok képletei néhány jellegzetes helyen rímelnek egymásra. Gondolom, ez azért van, mert egy családnak erősen összefonódik a sorsa, és együtt élnek, így a tulajdonságaikban, személyiségükben is sok közös vonás van.
dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!