Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilasok tényleg ennyire...

A nyilasok tényleg ennyire nem szimpatiználnak az ikrekkel?

Figyelt kérdés

Nézegettem most itt gyk-n az asztrológia kategóriát, mert picit hiszek benne, hogy a csillagjegy és az aszcendens valamilyen szinten befolyásolják az ember személyiségét. Nyilván más tényezők is szerepet játszanak (neveltetés, családi háttér, traumák stb.) de azt gondolom valamennyi igazság van az asztrológiában is.


Na de a lényeg, hogy ahogy itt olvasgatok, feltűnt, hogy az ikreket nagyon sokan szidják. Nem, nem csak a nyilasok, viszont valamiért ők írták a legtöbb negatívumot az ikrek jegyűekre. Legalábbis azok alapján, amennyi kérdést láttam. Nyilván akkor lehetne teljesen reális következtetést levonni, hogyha az összes kérdést megnéztem volna, szóval aki ezt mondja, hogy ez így nem jogos megállapítás, elfogadom. Aztán az is lehet, hogy csak véletlen botlottam bele pont ilyen kérdésekbe.


Viszont én nem csak itt gyk-n találkoztam már ezzel, hanem több platformon is. Sok nyilas elviselhetetlennek írja le az ikreket. Érdekelne, hogy miért?

Én is ikrek vagyok, de én bírom a nyilasokat. Nem tökéletesek, de egyik jegy sem az. Az a személy, akihez legutóbb vonzódtam, nyilas volt. Vele úgy tűnt ellentétek vagyunk, de igazból nem adtunk egymásnak elég időt ahhoz, hogy kiismerjük a másikat, szóval lehet később kiderült volna, hogy ez nem is így van. Megbántott párszor, én is őt, de ettől függetlenül nem tudnék haragudni rá és rosszakat írni róla. Márpedig az ikrekről az a pletyka kering, hogy sok embert kibeszélnek a hátuk mögött. Nem vagyok szent, de azért ezt egy olyannal nem tenném meg, aki őszintén tetszik, szóval ez egy elég nagy tévhit.


Elválni is békességben váltunk el egymástól, egy percig sem haragudtam rá. Meg úgy általánosságban is észre vettem magamon, hogy nekem sokszor tetszenek a nyilas jegyűek és kicsit rossz volt azt látni, hogy ennyire nem bírják az ikreket meg, hogy ilyen rosszakat írnak róluk.


Rám egyébként az ikrek leírásából az igaz, hogy gyors és gyakori hangulatingadozásaim vannak. A "megbízhatatlan" jelzőre annyit mondanék, hogy soha nem csaltam meg senkit, hamarabb mondanám meg, hogy már nem szeretek valakit, mint, hogy megcsaljam. Hazudtam már életemben, ezt vállalom, de akik közel állnak hozzám, azok megbízhatnak bennem.



nov. 22. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert sunyik, kétszínűek, hazugok, bizonytalanok, önzőek, tudálékosak és szeretnek bosszantani másokat. Tényleg nem tudom mi a probléma velük.
nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te is nyilas vagy?
nov. 22. 19:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem nyilas vagyok, de nekem nincs bajom az ikrekkel, sőt.


Ikrek pasim van és rá totál nem igazak ezek az általánosítások. Majdnem 1 éve vagyunk együtt.

nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Ránk jellemzőek. Ott ver át egy Ikrek ahol tud, kis sunyi görcsök.
nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
A hangulat ingadozások az inkább Rák azok közül is leginkább a Rák Hold (és nem a Nap)
nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nem minden esetben. Anyukám nyilas, a párja ikrek és már 8 éve együtt vannak...
nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Ikrekkel voltak a legrosszabb tapasztalataim. Megbízhatatlanok.
nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nyilasként nem szeretem az őszintétlen, hazug csillagjegyeket. De az Ikreket nem igazán ismerem, a Bakokat szoktam rühellni.
nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as, Miért rühelled a bakokat?
nov. 22. 21:14
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Akkor az Ikreket sem bírnád.
nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!