Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrekhez a vízöntő vagy a...

Az ikrekhez a vízöntő vagy a nyilas illik jobban?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni tapasztalatokat?

jan. 5. 14:35
 1/5 D-Mano ***** válasza:
32%

Az Ikrekhez a Kígyótartó csillagjegy illik a legjobban!!4!


Olvass utána4:

[link]

jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Levegő jegy lévén inkább a vízöntő. De nagyon remélem, hogy nem két ember között gondolkodású és amelyiknek jobb a csillagjegye azt választod.
jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Csak tapasztalat: férjem ikrek, én nyilas, 10 éve együtt vagyunk teljes összhangban.

Viszont az exe is nyilas volt, vele értelemszerűen nem működött, ahogy nekem is az egyik exem ikrek, és nekünk sem működött.

Ennyit a horoszkópos összeillésekről, erre nem alapoznék.

jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ikrek a mérleggel is jól kitud jönni, a mérleg csak annyi különbséggel van az ikrek lévén, hogy a mérleg az utazás mániás, a mérlegek utazni szeretnek, nagyon nem férnek meg a mérlegek a bőrükben, mert folyton utazni szeretnek, de amúgy az érzések, érzelmek stb. Az úgy passzol a mérlegbe és az ikrekbe is a levegő elemű jegyek között.
jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ikrek vagyok nekem a föld jegyűekkel voltak a leghosszabb és komolyabb kaocsolataim bár sokszor idegesitettuk egymást mégis jol meg voltunk, ők határozattak kicsit nyugodtabbak és két lábbal állnak a földön pont ami ránk ikrekre kevésbé jellemző
febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!