Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet kiengesztelni...

Hogyan lehet kiengesztelni egy vízöntő nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny és megharagudott rám kb. a semmiért, mert azt hiszi még mindig érzek az exem iránt valamit. Pedig az, hogy szóba jön az exem, nem ezt jelenti. Megmondta nekem, hogy még tuti érzek iránta valamit. Azóta kérdezgetem, hogy haragszik rám? Azt mondja rá, hogy nem, de a viselkedéséből nem ez jön le. Most ezzel mit lehet kezdeni? Hogyan engeszteljem ki?


Ismerkedési fázisban vagyunk egyébként, de én még nem ígértem neki semmit. Ehhez képest, nagyon féltékeny.



jan. 5. 19:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
29-es, sztem az egyenlő házrendszer a tuti. A placidus meg a valaha legrosszabb, ezt már északi területeken nem is lehet használni, már az angolok is az egyenlőt használják pont emiatt (ők már 50 szélességi fok felett vannak). De még sok esetben nálunk is vannak szétcsúszások 46-47 szélességi fokon. Meg vannak olyan elméletek, hogy közrezárt jegy, ami úgy marhaság ahogy van- aki egy egyenlítő közelében született, annak soha nem lesz közrezárt jegye, onnan senkinek. Olyan országokban gondolom nem használják a közrezárt jegyek fogalmát
jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Légy szíves ezeket ne az én kérdésem alatt beszéljétek meg, hanem privátban, mert nem erre irányult a kérdésem. Köszi
jan. 6. 10:39
 33/39 anonim ***** válasza:

Sehogy 😃

Vízöntő nő vagyok.


A féltékenységgel sajnos nem tudsz mit tenni. Az nem asztrológia, rossz berögződés.

Ne hozz szóba exet úgy, hogy hasonlítgatsz.

jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
És mi a Holdja meg az Aszcendense és milyen fényszögeket kap? Mert a Vízöntő Nap így önmagában nem egy féltékeny vagy haragtartó jegy, sőt, de lássuk a többi beállítást, mert az asztrológia így nem tud erre választ adni, nem csak 12 féle ember van, hanem nagyon egyedi "beállítások".
jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
31%
#34 Nekem a holdam a nap, és a napom a hold, ilyen esetben mit lehet tenni?
jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
32%
#35 Akkor te hímnős vagy :D
jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nekem Khal Drogo a Napom és csillagom.
jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
52%
Ki kell nyalni őket
jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
10-es.Hogy jön ide a kávé. Nem azt kapja fel hanem a vizet, ember! Aztán meg olajra lép, kávé nuku. Anélkül is van adrenalin, még turbóznád koffeinnel? Jó, hogy nem alkohollal!!! Még jó!!! 😊😊😊
febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!