Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bikák tényleg a legkegyetlen...

A bikák tényleg a legkegyetlenebbek a bika jegyűek?

Figyelt kérdés

Sok bikáknál azt tapasztaltam, hogy ők a legkegyetlenebbek, és még a skorpiók vannak rossznak elhordva, hogy a skorpiók ilyenek, a skorpiók olyanok, na jó de legalább a skorpiók bocsánatot is kérnek és visszaszívják, ha megbántottak, de a bikák azok viszont nem ismerik el, nem érzik magukat hibásaknak semmiért, ha valakit megbántanak a BIKA jegyűek.


A skorpiók legalább elismerik, hogy igen megbántottak és bocsánatot kérnek a skorpiók.

De a bikák nem ismerik el és nem kérnek bocsánatot.


jan. 7. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem
jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
A bika? A bika az felöklel a szarvával, és még bocsánatot sem kér, de miért kérne? Beszélni sem tud, egy állat...
jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőm pasija bika, kenyérre lehet kenni.
jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A skorpió exeim/volt vagy 3/szerintem mind a pokolban fognak égni.Amúgy bika férfi vagyok.
jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A Bikáknak arany szívük van, csak tiszteletben kell tartani a határaikat, akkor nem taposnak el.
jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Laskai Lili (Lil G) is bika jegyű 2001. Május 3.-án született aztán sok női bikát ismertem, és bennük tényleg nagy volt a kegyetlenség.

A férfi bikák még rendesebbek, de a női bikák extrém kegyetlenek és gonoszak tudnak lenni.

jan. 7. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bika egy Vénuszi jegy, ami a kedvesség, a csábítás, az érzikség, a kedvesség stb bolygója.

Most, hogy valakinek van egy Bika Napja, az nem sok. Ráadásul az egyik szomszédja a Kos, amit a Mars ural, ami a háború, a konfliktusok, a vér, a harcok, a veszekedés, verekedés, ütközése stb bolygója. Így Bika Nap esetén több bolygó is lehet a Kosban, ami vadóccá teheti az illetőt, illetve vadócabbá mint amilyen eredetileg egy Bika analógia lenne.


Megnéztem az adott dátumot, úgy veszem ki, hogy egy nőről van szó. És a Vénusz a Kosban járt, ami a nőiesség kifejezője. Így az adott hölgy lehet kicsit vadabb, ahogy a nőiességét kifejezi. És még nem ismerjük az aszcendensét, így a házbeosztásokat se, így nem tudjuk, hová esik a Kos Vénusz. De lehet Skorpió aszcendens is, ha marsikus személyiségnek tűnik neked.

jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kétfajta skorpióval találkoztam, van a nyugodtabb és a tüzesebb (gondolom azért, mert azok a nyilashoz vannak közelebb időben). Mindkettő csípős megjegyzései megszokhatóak. Apukám skorpió és halál nyugodt, csendes. Ezek az októberi skorpiók a szűz jegyhez vannak közelebb. Na most a Bikák nagyon makacsak, ezért, ha megbántod őket, neked onnantól véged. Jelenleg is próbálom nem megölni magam. Két évig voltam egy Bikával és nem bírom elengedni őt. Nagyon köcsög, de szeretem őt sajnos
febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8as voltam. Szerelemben, de barátságban is összehozott minket a sors ezzel a csodás Bika jeggyel. Fuh tényleg annyira könnyű megbántani őket, hogy sokszor igazságtalannak éreztem, ahogy bánnak velem. Gyerekkori barátom miatt szorongásom volt, nem tudtam hogyan járhatnék a kedvében, hogy be haragudjon. Szerelemben ugyanez. El kell engedni az ilyeneket, nem minden jegy passzol hozzájuk. Én késő augusztusi oroszlán vagyok, szűz a holdam és a merkúrom és az aszcendensem is. Rák a vénuszom és a Marsom
febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es voltam. Jelenleg az exemen kívül van egy másik Bika az életemben. 37 eves férfi és nem volt még házas sosem (gondolom a csodás személyiségének köszönheti). A bikák nagyon lassúak az élet minden területén. Cserébe sikeresek és megteremtették az anyagi biztonságot. Viszont attól félek, egyedül hal majd meg, mert még én sem igazán kellek neki. Csak nevetni tudok az ilyen embereken
febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!