Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csillagjegyek kapcsán valóban...

Csillagjegyek kapcsán valóban jellemző, hogy a víz és föld elem a legérzékenyebbek? A vizes elemben a halak, rák és a skorpió, a föld elemben a bakk, bika és a szűz?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy a víz és a föld elem a legérzékenyebb?

Víz: Halak, rák, skorpió

Föld: Bakk, Bika, Szűz


A levegő és tűz elem pedig a legkeményebbek, és legtalpra esettebbek

Levegő: Vízöntő, Mérleg, Ikrek

Tűz: Kos, Oroszlán, Nyilas


De a legérzékenyebb ez a két elem a víz és a föld.


nov. 6. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én Ikrek vagyok, hiperérzékeny, sértődékeny, félénk, balfék, lúzer, lényegében életképtelen. Úgyhogy ennyit erről az újabb tudományos elméletről. :D
nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat a mérleg pont nagyon érzékeny leírás alapján

Én magam szuperérzékeny vagyok(van egy ilyen meghatározás)

nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt mondják csillagjegyekben a víz elemekre vonatkozóbb a leginkább az érzékenység a víz elemekre: Halak, Rák, Skorpió.

A föld elemben a Bakk és Szűz a legkényesebb, Bakk ítélkező, Szűz pedig szereti mindenbe beleütni az orrát, olyan dolgokba is, amelyekhez semmi köze, valószínű mert érzékeny a Szűz is.

nov. 6. 20:02
 4/12 anonim válasza:
93%
szerintem a levegő jegyek a legérzékenyebbek
nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Levegő: Vízöntő, Ikrek, Mérleg.

Hát igen, mert az ikrek énközpontú szeret mindenkit kijátszani, a mérleg konfliktus kerülő, valszeg a Mérleg is azért kerlüli a konfliktusokat, mert nyilván a Mérleg is nagyon érzékeny.


A víz elemben: Halak, Rák, Skorpió a legérzékenyebb a Rákok érzelmi zsarolók, a Skorpiók bosszúállók, hisztisek.


Föld elemben: Bakk ítélkező, Bika érzékeny, tiszteletet váró, Szűz szereti irányítani a szállakat, mi merre hány méter.


Levegő: Ikrek, Mérleg úgy szintén olyan érzékenyek, mint egy föld elemű bika, ám azonban a Bikák, Ikrek, Mérleg ők 3-man a legokosabbak mind a 12 csillagjegy közül

Bika, Ikrek, Mérleg a legokosabb.


A Tűz elemre na arra nem mondható, hogy a Tűz eleműek azok érzékenyek lennének, pont az ellentétje, hogy vadabbak

Kos, Oroszlán, Nyílas.

Na a Tűz elem az pont hamar idegességre hajlamos.

nov. 6. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Halak vagyok mérleg ascendensel és nagyon érzékeny,de sértődős nem vagyok.
nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt két Skorpió párom,mindkettő sértődős,hisztis volt és tényleg bosszúálló,nagyon megalázó dolgokat tudott tenni mindkettő.

Ismerkedtem Mérleggel,aki kedves volt,de határozatlan és sunyiskodó.Végén nagyot csalódtam benne.Van Mérleg társsal rendelkező haverom,akit a Mérleg mosolyogva de szinte állandóan befolyásol és lelkileg "fogva tart".

nov. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fú, remélem messze sikerül ekerülnöm az ekkora idiótákat, akiknek ilyen kamu idiótaságok alapján ennyire éles előítéleteik vannak. :D "Szeretnek mindenkit kijátszani, érzelmi zsarolók, bosszúállók".... Gondolj bele, ezeket hiszi rólad valaki csak a születési dátumod alapján, már mielőtt bármit mást megtudna rólad. :D

Ha a rasszista meg egyéb előítéletek miatt már mindenkit megköveznek, akkor ez a baromság miért nem lett még betiltva?

nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Ha nem hiszel a csillagjegyekben a horoszkópban miért vagy akkor itt az Ezotériánál?

nov. 7. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de ebbe a kategóriába a legtöbben azért néznek be, hogy röhögjenek egyet az agymenéseiteken. Az viszont meglep, hogy nem tudod, hogy az ezotériába nem csak a horoszkóp tartozik bele, hanem sokminden más is.

A kérdésemre viszont nem reagáltál, pedig az jobban érdekelt volna, mint ez a hiszti. :D De ezekszerint te sem nagyon tudsz rá mit mondani.

nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!