Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A “csillagjegy” vagy az...

A “csillagjegy” vagy az aszcendens a mérvadóbb?

Figyelt kérdés
jan. 13. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Korosztályfüggő. Én úgy hallottam, hogy fiatalon a csillagjegy, közép és idősebb kortól az aszcendens.


Érdekesség: saját tapasztalatom is ez.

jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Nálam fiatal felnőtt koromig a Napjegy, de méginkább Holdjegy volt a legjellemzőbb, felnőttebbként inkább az Asc. Szerencsére :) És állítólag a születési uralkodó elhelyezkedése is inkább 30 után lesz mérvadó.


33 vagyok

jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Minden meghatározó az adott életterületeken, a személyiség meg az aszcendens és az egyes házas bolygók
jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem meghatározóbb a másiknál, egyben kell nézni az egészet.
jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Egyénfüggő, mivel mindenkinek máshogyan néz ki a csillagképlete, így más-más bolygók/helyek a mérvadóak :) Nekem pl. nagyon pici koromtól kezdve sokkal mérvadóbb a holdjegyem/aszcendensem.
jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
51%
... és még a kínai horoszkópot nem is említetted!
jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem csak azért merült fel, mert alapvetően mérleg vagyok, az aszcendensem pedig skorpió…elég különböző jegyek.
jan. 16. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, pl. nálam is jól meg lehet különböztetni. Napjegy Bak, Hold Szűz, Asc Nyilas.
jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kérdező, nekem is ezek. (+ egy skorpió hold)

te hogy boldogulsz saját magad egyensúlyba hozásával?

jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 nehezen. Vannak időszakok amikor nagyon jól érzem magam a bőrömben, mindegyik jegy pozitívumát élvezem inkább, aztán jönnek a borultabb hónapok, évek amikor az ellenkezője érvényesül…

És te?

jan. 18. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!