Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki járt már látónál ? Mi...

Valaki járt már látónál ? Mi a tapasztalat? Hasznos ?

Figyelt kérdés
Miért akar a fiú barátom lebeszélni róla?
jan. 17. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert neki egynél több agysejtje van.
jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 VP44 válasza:
66%
Ha elmész hozzá kérdezd már meg légyszi a TEÁOR számát. Kíváncsi vagyok milyen címszóval lehet itthon legálisan átb.szni az embereket.
jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha pl rövidlátó, akkor mennyire lát előre? Vagy ehhez is van szemüvege?
jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam már. Megnézettem vele az aranyeremet. Egy tízest kért érte.
jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Naponta több száz látóval találkozom. Nem látóval ritkábban, de valószínűleg azért, mert ők kevesebben vannak.
jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem látott szívesen...
jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Egy barátnőm járt hozzá rendszeresen. Nagyon féltettem, hogy átvágja, lehúzza, átmossa az agyát. Elmentem kíváncsiságból, és tényleg nagyon-nagyon manipulatív. Az ilyennel foglalkozók (jósok is, meg minden ilyesmi) eléggé jó emberismerők, ráéreznek, hogy mi bánt, vagy úgy kikérdeznek, hogy észre sem veszed, aztán azzal manipulálnak. Te meg azt hiszed, hogy valami csoda. Nyilván aki totál képben van és nem nyomasztja semmi komoly, arra nincs hatással. De egy elkeseredett, boldogtalan embernél hat. Szerencsére sikerült a barátnőm szemét is felnyitnom.
jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Hogy miért? Nem lehet azért mert egy barom vagy? Jóég! A 21. században élünk és komolyan vannak még ilyen lököttek akik jósdába akarnak menni?...
jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

"Miért akar a fiú barátom lebeszélni róla?"

Ne viccelj, én szóba sem állnék ilyen nő baráttal. Mint fiú barát.

Bár beismerem, szexpartnernél szoktam engedményeket tenni. Nem mindig az ész a fontos.

jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 Gabikám! A prosztatád rendbe van? :)
jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!