Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legjobb online...

Melyik a legjobb online asztrológus képző hely?

Figyelt kérdés

Találtam párat, de nem mindegyik lehet online. Tudnátok javasolni ilyen tanfolyamokat és ha igen melyik a legjobb?


Baktay Ervin Asztrológiai Egyesület

Artemisz Asztrológia Akadémia



febr. 13. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Tökéletesen mindegy. Mégis mivel nyújtana többet bármelyik képzés egy szélhámosság oktatásában?
febr. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Artemisz volt a vadászat istennője. Szerette a holdat és szűz volt ő is. Hát kell ennél neked több édes testvérem?
febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mi a prioritás, mi érdekel, milyen a gondolkodásod, melyikkel rezinálsz legjobban, így látatlanban nem tudjuk.


Az artemiszt azoknak ajánlanám, akik részletorientáltak és kicsit pszichológiai vagy spirituális beállítottságúak. Leginkább skorpióknak, nyilasoknak, szüzeknek, halaknak, nyilasoknak ajánlanám (nyilván nem csak napjegyet kéne nézni). Elsőre jó a szaturnusziaknak is, de utána rájönnek, hogy nem elég letisztult és túl részletorientált, így lehet azt fogják érezni, mint én. Sok benne a felesleg és a maszlag.

Akik tündérmese beállítottságúak azoknak ajánlom inkább hisz azt hirdetik, mindent meg lehet fejlődni.


Akik szeretik a rendszereket, kicsit keményebben gondolkodnak, reálisan, nem szeretik a tündérmeséket, a rideg valósággal is hajlandóak szembesülni azok ne menjenek ide. Nekik Takács Tibort ajánlom.

febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Előző vagyok.

Takács Tibor és az Artemisz tradícionális urakkal dolgozik, ezt fontos megemlítenem. Tehát akinek már a transzcendensek az urak, azok menjenek máshová, akik szeretik a tradicionális urakat, azok válasszák ezeket. (3 jegyet érint ugyebár)

febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bálvány ***** válasza:
50%

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval.

Az Artemisz a modern asztrológiai maszatolást tanítja. Tudatosodás, meg belső egyensúly stb.

(Kb. ezeken röhög az asztrológiába be nem avatott emberek többsége.)

Takács Tibor videóit hallgatva sem találkozol bolygókkal meg fényszögekkel, csak az ego problémáival és sorsfeladatokkal. Túltolja pszichológia irányába.

Girga Zsuzsával is vigyázz, mert a karmaasztrológiában már minden minden döglött műholdnak sorsfordító jelentősége van.

Vissza kell menni az alapokhoz a tiszta forráshoz, amikor még tisztán beszéltek az aszrológusok.

Ez a hellenisztikus asztrológia (Jelzőfény aszt., Chris Brennan, The Astrology Podcast)

Vagy a modernebb felfogást képviselő fullfideszes Kalo Jenővel is próbálkozhatsz.

febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bálvány ***** válasza:
90%
Nem iskolát kell keresni, hanem előbb irányzatot választani.
febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

"milyen a gondolkodásod"


Ezós véglény és gondolatok? A kettő kizárja egymást.

febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
3-as és 4-es vagyok. A Jelzőfényt én is szeretem, bár nincs tanfolyama de elmondása szerint tervez ilyet. És más házrendszert használ. Én nem szeretem a placidust, de rajta kívül mindegyik azt használja
febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bálvány ***** válasza:
29%

Az asztrológiában nem kell hinni, csak megismerni.

Világos szabályai igazolódnak a múlt eseményein át és előrevetíti a jövőt.

Az asztrológia olyan okkult tudomány, amihez semmi születési adottságra nincs szükség. Csak a nyugati asztrológia elsajátítása sok-sok év. Tanulni lehet, megtanulni nem. Hogy valamennyire ráláss, az min. 2-3 év tanulást jelent.Hogy (nyugati) asztrológusnak nevezd magad az szerintem legalább 5 év belemélyedést feltételez. Ez nem olyan mint egy OKJ tanfolyam, hogy bemagoljuk és a végén tételt húzva kezünkbe adják a bizonyítványt. Az elméleti anyagok folyamatos tanulása, (beszerzése?) mellett a munka 95%-a a képletek életsorsokkal való összevetése és ebből további konzekvenciák levonása.

Csak nagyon kevesen iratkoznak úgy be egy több 100e Ft-os tanfolyamra, hogy csak a napjegyüket (csillagjegyüket?) ismerik. A legtöbb kezdő ott már ismeri a jegyeket, bolygók jelentését és nagyjából a házakat, fényszögeket. Tehát már legalább egy éve aktívan foglalkozik vele. Elemzéseket nem végez de elég jól találgat. Az érdeklődő megnéz sok youtube videót, ebből ismeri a vezető asztrológusok stílusát és irányzatát. Az angol középfokú szövegértés elengedhetetlen.

febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Bálvány jól leírta. Igazából egy csomó logika van benne ami által nagyon le tud egyszerűsödni csak látni kell benne a rendszert. Ezt sehol nem tanítják. Azért nehezebb mert a mostani asztrológia túl van bonyolítva és elvezet a lényegtől jó messzire
febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!