Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szemelyes tapasztalatokra...

Szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi, olyanoktol akik jartak mar asztrologiai elemzesen. bejottek a tranzit joslatok? valoban alkalmas az asztrologia joslasra? Kihez erdemes mo-n elmenni ha az ember puszta kivancsisagbol ki szeretne probalni?

Figyelt kérdés

febr. 22. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Én voltam egy ilyen nőhöz Sopronban, nagyon belém látott. Nem hiszek az ilyen humbukkban, de valószínűleg nagyon jó meg figyelő és pszichológus így könnyen el is mondja amit hallani akar az ember. Mindenesetre érdekes volt meghallgatni. Ennek már több mint 10 éve. Ebből csak a házasság és a két gyerek jött be, de en nagyon általános "jóslás" szerintem
febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy nagy asztrofuggo ismerosom aki allandoan ra akar venni erre megmutatta a masfel oras hanganyagot amiert 40 ezret fizetett..odakat zengett rola.. haaat kinszenvedes volt vegig hallgatni..annyira altalanos semmitmondo kijelentesek voltak benne, hogy akar magamra is vehettem volna, de teljesen meg van gyozodve ennek a mukodeserol es mar sokat kiprobalt, egyik sem mondta ugyanazt.Ezert is erdekelne, hogy van-e itthon olyan asztrologus aki konkretumot mondd, “josol” ,hogy utolag lekovetheto legyen.
febr. 23. 08:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék ilyenre. A modern asztrológia felhígult így félre is vezet. A pontosítás se ér semmit mindenki máshová tesz. És nem az aszcendenst nézik azaz a személyiséget melyikkel azonosulsz és melyikhez hasonló az élet utad és az élet felfogásod. Hanem hogy hova tett a pontosítás. És leszarjak hogy nem mutatja a személyiséged.

Engem először bakba tettek nyilasból. Ez oké volt. Aztán kikértem a kórházból az nyilasra mutatott akkor szartak rá és vissza tettek nyilasba így már nem volt jó se a nyilas élet felfogás. Ha meghallok egy nyilas szöveget hát az nem az enyém. A bak viszont stimmel és az élet utamra is. Ami még fontos a születési uralkodó. Na nekem a Szaturnusz és a Jupiter pont szemben állnak. Ahová a Jupiter mutat az se voltam én viszont a Szaturnusz jegye az stimmel teljesen meg a ház ahol áll de a Jupiter nem. De őket ez nem érdekelte. Otthagytam a tanfolyamot.

A placidus hazrendszer meg egy darab kaki pedig az a legnépszerűbb. Az egész jegyes egyenlő hazrendszer a tuti szerintem. Jelzőfény asztrológia ezt használja így ha menni akarsz vkihez hozzá menj. YouTubeon és Facebookon is fent van. Meg ő azért az alapokat tiszteletben tartja de ugyanakkor ésszel újít. Ezt a többiről nem lehet elmondani.

febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszi 3as! Engem nagyon erdekelne a tema, egyszer meg tanfolyamon is gondolkodtam,de en is azt latom, hogy akarmilyen nepszeru asztrologushoz ment barmelyik ismerosom, ossze vissza mindenfele altalanos mindenkire rahuzhato dolgokkal letudtak. Ezekszerint te jartal tanfolyamra is?
febr. 23. 09:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, jártam, kettőre is. Írj privit és akkor meg tudjuk beszélni a többit
febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Az egész jegyes egyenlő hazrendszer a tuti szerintem."


Nekem pont azzal csúszik el az egész egy olyan irányba, hogy abszolút semmi nem stimmel.

febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó az aszcendens. Csak felvetés
febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bálvány ***** válasza:

Kérdező! Vegyük azt, hogy van neked egy pontos születési időd. Elmész egy tuti asztrológushoz, aki pontosítással kezd és látja, hogy minden f*sza.

Milyen kérdést teszel fel neki? És erre milyen választ fogadnál el? Mondj már 1-2 konkrétumot. Mi az elvárás?

febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm foglalkozott ilyesmivel, de csak hobbiból. Az enyémet ő csinálta meg, de nem nagyon volt jellemző rám. Másokét jobban eltalálta, az enyémet pont nem.
febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Balvany - egy asztrologus oldalan (aki a temaban felkeltette az erdeklodesem ,aki miatt lenyegeben ez a kerdes megfogalmazodott) 100+ertekeles van , mindenki dicseri (letezo facebook profilokra gondolok itt tobb mint 100 szoveges velemennyel ). Itt az asztrologus listajaban megtalálod 40ezer ft-ert az egy eves jovo tranzit elemzest, ami az ertekelok es maga az asztrologus szerint napra pontos torteneseket jelez elore konkret datumokkal es konkret esemenyekkel. Azt keri a szuletesi datumon kivul semmit ne arulj el magadrol.Sot, meg a lotto szamaidat is megmondja milyen szammal erdemes melyik nap lottoznod a radixod alapjan, ha lehetoseged van ra. Nem varok tole semmifele valaszt. Arra lennek kivancsi hogy letezhet-e ilyen, mint amit peldaul itt nala olvashat az ember, valos ertekelesek alapjan, hogy az asztrologus megmondja hogy x bolygo tranzital itt es ezt meg azt tamadja ami azt jelenti hogy januar 20-an egy kiskutya leharapja az ujjad es levezeti neked hogy ezt mibol rakta ossze. :)Ez lett volna roviden a kerdesem lenyege. Letezik ilyen az asztrologiaban? Elolvastam azota a korabbi kerdeseket is a temaban itt a gyk-n. Az itteni valaszok nagy resze alapjan viszont az asztrologia NEM alkalmas joslasra. Ezert is erdekelne olyan ember tapasztalata aki jart mar kimondott tranzit elemzesen. Sem szkeptikus, sem megrogzott spiri nem vagyok, szimplan tenyleg erdekel hogy az ismerosi koromben van aki mar a 8. helyen jart tranzit elemzesen es miert aszerint eli az eletet (holott volt aki szinte az ellenkezojet mondta az elozonel)addig mas mar az elso utan aztmondta hogy szerinte ez egy hulyeseg.
febr. 23. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!