Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ingyen jóslás, születési...

Ingyen jóslás, születési képlet elemzés?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki így gyakorol és lehet tőle kérdezni? Külföldi+ magyar egyaránt jó lenne

febr. 25. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, te dolgozol ingyen idegennek?
febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
2021-ben kezdtem tanulmányozni az asztrológiát. Az ókori hellenisztikus csillagjóslás és a középkori arab iskola áll hozzám a legközelebb. A modern szerzőknek nem igazán hiszek, mert sok hülyeséget hordanak össze, pl. nem tudom, hogy a tizenkettedik házat miért hozzák összefüggésbe a tánccal és a művészetekkel, hiszen a régiek szerint semmi köze ezekhez. Ha van néhány kérdésed, szívesen válaszolok, de nem fogok neked ingyen képletet elemezni. Többször csináltam már ezt, és egy idő után meguntam, mert sokan kihasználtak, mindenfélét ígérgettek, aztán semmi sem történt.
febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bálvány ***** válasza:
22%
Astro-seek fórumban ingyen válaszolnak profik. Ha az angol nem probléma.
febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bálvány ***** válasza:
29%
Rakd fel ide a kérdésedet és talán kapsz választ!
febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
en penzert is joslok, mondjad privatba vagy ha keszpenz akkor talalkozhatunk es atadod a penzt, en majd kapucniba leszek hattal neked az arcom se lasd e kezem hatraforditom es 1 szot mondok ami eldonti a sorsod. Kozben megszamolom a huszezreseket. Majd ha stimmel elmegyek, ha nem, akkor elatkozlak azsiaig.
febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

2-es én is így vagyok vele. Le hagyják hogy a 12-es ház a messzi utazások is amik elsősorban spirituálisak (sok ilyen embert ismerek).

Mindenki csak a rosszat látja benne börtönt titkos ellenségeket meg ilyeneket

febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ingyen megjósolom neked, hogy holnal reggel felkel majd a Nap.
febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Menj fel tiktokra millió önjelölt jósnő van, kézben tartott szívért cserébe megmondta a tutit 😂
febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
21%
Vidéki butácska kislányokon kívül van még valaki 2024-ben, aki bedől az ilyen maszlagnak?
febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!