Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Czompo Csabarol es az oldalaro...

Czompo Csabarol es az oldalarol ahol a szuletesi abrahoz is van online kalkulator es napi elorejelzes velemeny? (aranycsillag.net)

Figyelt kérdés

febr. 27. 21:17
A kérdező szavazást indított:
megbizhato
nem
5 szavazat
1 2
 1/15 Hermit moldovenesc válasza:
Régen nézegettem rendszeresen az oldalt. Volt/van rajta pár jó cikk. Még valamilyen hírlevére is fel voltam iratkozva, aztána Covid idején gyorsan leiratkoztam, mert túl sok vírus-konteós megfejtést kaptunk.
febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
es magarol arrol a progirol amiben a kepletet meg lehet csinalni mit gondolsz? az valami gagyi netes vagy legalabb a hazakat meg a bolygokat jol osztja be?
febr. 27. 22:58
 3/15 Hermit moldovenesc válasza:
Az teljesen jó, szerintem, legalábbis nekem ugyanezeket a házakat, bolygókat, fényszögeket mutatja az a képlet is, amit egy "szakképzett" asztrológus készített.
febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
többféle házrendszer létezik
febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4es: gondolom a masik hazrendszerben is ugyanezt kene lassa akkor az asztrologus mint mondjuk ebben? : DD vagy akkor ahanyhoz mesz annyian mondanak masfelet? kulonben akkor mi ertelme az egesz asztrologianak ha mar maganal a kepleteknel sincs egyezes?
febr. 28. 00:07
 6/15 anonim ***** válasza:

A modern asztrológia fel van higulva és minden keveredik. Rengeteg ezotérias dolog belekerült pl transzcendens bolygók vagy akár a lilith stb. Torzítottak ott is hogy három jegy új utat kapott felborítva egy eddig nagyon jól működő rendszert. Ha régi urakkal nézzük őket kijön egy nagyon jó egy nagyon logikus rendszert. Na ebbe nyúltak bele és tették tönkre.

Közben létre jött több ház rendszer is ezzel is sok fele torzítva. Így a logika meghalt mert ha valamit nem találnak akkor ott vannak az ezos bolygók és fényszögek és azokkal megmagyaráznak mindent. Hogy nem logikus az őket nem érdekli

Az eredeti az egész jegyes hazrendszer és jelzőfényasztrológiára keress rá ő azt használja és az eredeti urakat

febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bálvány ***** válasza:
"masik hazrendszerben is ugyanezt kene lassa": Csavaros észjárás! Téged nem könnyű átb*szni! "Egész jegyes" vagy "Placidus"? Csak arra jó hogy a hülyéket megkeverje.
febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz azalatt, hogy hulyeket megkeverje? Szerinted akkor nem jo ez a rendszer amit az aranycsillag hasznal? Szoval akkor teljesen mast fog nekem elemezni a jelzofeny asztrologia hazrendszer, mint amit Czompo Csaba elemezne?
febr. 28. 09:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehetnek eltérések, igen.
febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor megis mi ertelme igy ennek tudataban bongeszni akar az aranycsillag oldalat vagy akarmis ami hozzaferheto, hogyha meg ket kulon asztrologus sem tudja ugyanazt elmondani mert mas a rendszere? Gondoltam az alapokat az aranycsillag alapjan kigooglezom, de akkor teljesen felesleges idopazarlas. Szamomra mar itt hitelet vesztette akkor a tortenet, nem is foglalkozom akkor ezzel tovabb. Koszonom a valaszaitokat es a segitsegeket!
febr. 28. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!