Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák horoszkóp, Mérleg aszcende...

Rák horoszkóp, Mérleg aszcendens, Bak Hold. Ez alapján milyen személyiségre / karaktere asszociáltok?

Figyelt kérdés
Csak érdekel. 😂

ápr. 12. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen
ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán ennyiből semmire, normális elemzéshez születési képlet kell, percre pontos idővel és hellyel.
ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Engem nagyon érdekel, hogy mit szívsz.
ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem: NEM hiszek benne.

De nyitott vagyok mások világlátására. Sokkal hülyébb dolgokat megkérdeznek itt, amikre valamilyen oknál fogva értelmes válaszok születnek.

Tettem egy próbát.

ápr. 12. 15:32
 5/12 Bálvány ***** válasza:
Miért nem adsz meg születési időt/helyet? Miért gondolod, hogy ez a 3 info elég az értelmes válaszokhoz?
ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Olyan cuki hogy hiszel az ilyesmikben🤭
ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha dobsz egy születési helyet és időpontot csinálhatok neked egy elemzést ha kíváncsi vagy rá. Viszont pontos hely/idő kell, percre pontosan ahogy írták is felettem. Anélkül biztosan nem lesz pontos.
ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az aszcendes kalkulátorban, viszont ahhoz tudnod kell hány òrakor születtél
ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az asztrológia alapján a Rák csillagjegy jellemzően érzékeny, gondoskodó és intuitív. A Mérleg aszcendens hozzáadhat egy kiegyensúlyozott és társaságkedvelő jellemvonást a személyiséghez, míg a Bak Hold stabilitást és céltudatosságot hozhat. Így egy olyan személyiségre asszociálok, aki hajlamos az érzelmekre, de egyensúlyt keres az élet különböző területein, és elkötelezett a célok elérésében. A pontos jellemzés azonban attól függ, hogy ezek a jegyek hogyan működnek együtt az adott személy életében és tapasztalataiban.
ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindenkivel jóban akar lenni, miközben elég magányos belül? Minden jegynek van jó és rossz oldala, hogy ez most az egyénnél hogy jelenik meg, milyen életterületre esik egy bolygó és milyen fényszögeket kap, ahhoz a képletet kellene látni. És persze nem mindegy a többi bolygó sem.
ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!