Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent az hogy aszcendense?

Mit jelent az hogy aszcendense?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 15:48
 1/7 anonim válasza:

A horoszkópját befolyásoló tényezők, együttállások, rá ható más jegyek.-nagyjából, parasztosan. Jobban nem tudom megfogalmalzni, de ha rákeresel, tuti millió dolgot találsz.

Mindenkinek van egy szülött horoszkópja, és van aszcendense, és a kettő sokszor üti is egymást.

2010. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.igy már világos :))
2010. nov. 6. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aszcendens a születésed percének a bolygóállása. Ezért kell pontos születési időt tudni. Ez az a bolygó, amelyik a legerősebben hatott ott, ahol születtél.
2010. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy milyennek látják az embert.Plusz még az aszcendensben lévő csillagjegynek a tulajodnságai keverednek a napjegy adta tulajdonságokkal.Pl:egy oroszlán nőnek Bak az aszcendense akkor az a nő kívülről Baknak fog tűnni tehát:hűvösnek,zárkózottnak,visszafogottnak...
2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy pont fordítva. A napjegy adja a külvilág felé mutatott oldaladat, az aszcendens pedig a rejtett énedet. És ha jól csinálod a fejlődési utad, akkor idős korodra, egyre inkább az aszcendensed éled.

Szép napot!

ParlanDo

2010. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most nem azért hogy okoskodjak,de szerintem ne vezessük félre a kérdezőt...:)


"Az aszcendens jelzi az egyén alaphangulatát, az „énérzést”, az élethez és többi emberhez való viszonyulását. Az aszcendens a személyiség képe is, amelyet a külvilág első benyomásként lát. Az aszcendensnek van a legerősebb hatása arra, hogy néz ki az ember, továbbá arra, hogy beszél, hogy mozog, milyen az alkata, milyenek a színei (szeme, haja, bőre stb.). Az aszcendens képes jelezni azt is, hogy mely testrészek a legsérülékenyebbek, milyen betegségekre hajlamos az egyén."

Forrás:Nők Lapja (de amúgy a többi honlap is kb ugyanezt írja)

2010. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aszcendens : felkeléssel kapcsolatos

deszcendens : leszállással kapcsolatos

2010. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!