Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki tudjuk találni együtt...

Ki tudjuk találni együtt vajon, hogy mi az illető aszcendense?

Figyelt kérdés

Fiúról van szó.

A napjegye halak.

A holdjegye a kos.

aszcendesne viszont rejtély.


Külseje:Nagyon magas(198cm?) ,erős testalkat(olyan húsos-izmos),középbarna kissé göndör-durva szálú haj,középbarna viszonylag nagy szemek amik karikásak,tiszta-sápadt bőr,fiatal korábban világosbarna haja volt és most sötétedett.az orra olyasmi,mint Tracy Chapman-nak-nagy ,széles,de nem púpos.járása gyors,büszkén tartja magát,a fejét kissé feltolja ,főleg a képeken.


Belső:kedves,megértő,művészlélek,néha lusta,szerény,intelligens ,kissé visszahúzódó,szelíd,jószívű, szerelmes típus,sportosan öltözködik,de nagyon divatosan,nem mániákusan,de szereti a márkás cuccokat,szeret a társaságban lenni, kiváló sportoló,szeret menni ide-oda,határozott ,küzdeni akaró,vannak céljai,komolyan veszi a kapcsolatait,népszerű,szeret sok embert ismerni,jól ismert társaságban jobban feloldódik,büszke,erkölcsös,önzetlen,barátságos,szeret az élet dolgain elmélkedni.


2011. máj. 9. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

oroszlánra tippelnék

ha tudod a szültési óra,percet,megnézheted pl. az ezoterikus.hu-n

vagy a feminán h mi lehet az asc.e

2011. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
semmit nem tud szegényem,hogy nappal volt-e vagy éjszaka,csicseregtek-e a madarak,tényleg semmit.de én is az oroszlánra gondoltam.:) húúú az jó!
2011. máj. 9. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
én is oroszlánra tippelek..nagyon ráillik egy ismerősömre a külső és belső tulajdonságai:)
2011. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kissé visszahúzódó, aki szeret társaságban lenni, és menni ide-oda? Akkor Ikrek. Legalábbis a kérdező.
2011. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok ikrek,de erőteljesen szangvinista.:)))


én egy laza kos vagyok!skorpió aszcendenssel....

2011. máj. 10. 14:26
 6/12 A kérdező kommentje:
és nem tudom elmagyarázni de visszahúzodó,igen tényleg az,de nem otthonülős.nem az a ha mekkora partyfész vagyok,hanem olyan lágyabb,szerényebb.érted???:D
2011. máj. 10. 14:29
 7/12 A kérdező kommentje:
jaaa és a gyerek boxolt és most kézilabdázik!ezt csak úgy elmondom!:)
2011. máj. 10. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az Oroszlán és az Ikrek mellett, talán még a Rákot is eltudnám képzelni.
2011. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rákot????????Úhh,akkor nagyon szuszipuszi lenne...nem?ő olyan erős és nagy és oroszlános tényleg. minden illik rá.
2011. máj. 12. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:

A lelki érzelmessége miatt gondoltam, és a visszahúzódására. Bár igazad lehet, hisz ezek a Halakjában is megvannak.

Mondok valamit. Ha kettesben vagy vele, és tök normális, viszont ha már csak egy ember is érkezik a társaságotokba és elkezd feltünősködni, akkor nagy esélyed van rá, hogy van benne Rák is. + Ha sértődékeny és ez miatt vagy hátrálni kezd, visszahúzódni, vagy annál nagyobb hévvel támad. Középutas megoldás itt nincs.

2011. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!