Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkopja halak, aszcendense...

Horoszkopja halak, aszcendense szuz, mik a jellemzok?

Figyelt kérdés
Olvastam mar rola, de ezek az irasok olyan ovatosan fogalmaznak, inkabb tapasztalat erdekelne.
2011. jún. 15. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis csillagjegye...
2011. jún. 15. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Pikkelyes, és még nem dugott.
2011. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem? Halak havában születtél, és Szűz az ascendensed. Tapasztalatról nem írhatok, mert 100 Halak szülött akinek az ascendense Szűz se ugyan olyan. Nincs két egyforma ember. Még az Ikreknél is van eltérés. Ha általánosan fogalmazok, ami azért nem biztos, hogy jellemző rád, A családban van egy ilyen szülött. Egy álomvilágban él, elvárja, hogy mindenki segítse, de Ő nem tesz senkiért soha semmit. Na de ha te 10 perccel később születel, akkor bizony egész más ember vagy. Bolygók haladnak és nem mindegy, hogy a születésed pillanatában hol vannak. Azt gondolom, hogy olyan 18-20 között születtél
2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
racionálisnak,kicsit kimértnek tűnik,szöszmötölésre hajlamos,szeret másoknak segíteni,. Érzékeny, de nem annak mutatja magát. Szerintem nem az a fajta,aki 40 éves korában alapit családot, inkább korábban, 20on max. 30 évesen.
2011. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a fiam lenne az, aki 3 hónapos. :) Csak kiváncsi voltam, mert két halak csillagjegyű embert ismerek, és mindkettő olyan tutyimutyi jellem, hogy reménykedem, nem olyan lesz a fiam. :)
2011. jún. 18. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden befolyásolja, hogy ki milyen emberré válik, születése pillanatában melyik házban ( házakban lévő bolygók mutatják a sorsot)milyen bolygó van.
2011. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam ! nyugi eszes okos és sokra viszi majd az életben.
2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!