Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Rák nő és a Bak férfi...

A Rák nő és a Bak férfi közötti kapcsolat jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Ezt nem valami jól fogalmaztam meg, de arra lennék kíváncsi hogy aki "rák-bak" kapcsolatban vannak azok jól kijönnek egymással? Igaz amiket a horoszkópok írnak általába? :)

Bocsi ha rosszul fogalmaztam vagy valami de nagyon kómás vagyok :D 22/L


2010. nov. 24. 18:10
 1/2 anonim válasza:
Nálunka testvéri kapcsolat bak-rák.. Én, mint rák sokszor megbántódom, és 1x-2x sírok miatta, de ez az én hibám szerintem mert túl érzékeny vagyok. Egyébként alapvetően jó a kapcsolatunk, de inkább én alkalmazkodom hozzá ő nem nagyon. Viszont az egyik a legjobb barátnőm és barátom is bak:) A lényeg, hogy ne ez alapján ítélj, egy ember sokkal összetettebb annál, hogy bak vagy rák:)
2010. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! erre lettem volna kíváncsi h ki alakalmazkodik kihez, vagy h jól kijönnek-e vagy sem, ellentétek-hasonlóságok bla bla bla.:) aki tud még írjon. köszönöm !!!!
2010. nov. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!