Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehetséges az, hogy az...

Hogy lehetséges az, hogy az oroszlán nők tapadnak rám mint a "legyek"?

Figyelt kérdés

dec 20-as vagyok és egyszerűen tetszem a legtöbbnek alapból


Nos aláírom, hogy ez egy hülye kérdés férfi részemről, csak úgy benézek ebbe a témába. Azt megfigyeltem, és meglepődtem hogy azok a nők akiknek 07.22-08.21-ig van a születési dátuma, valahogy érdeklődni, közeledni kezdett felém.


Mégegyszer hangsúlyozom, tudom hogy hülye kérdés, csak izgatja a fantáziámat, és előre is elnézést kérek azoktól, akiket zavar kérdésem, és a normális válaszolóknak előre is köszönöm válaszát.


2010. nov. 26. 18:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Kend be magad nyers gazella-hússal
2010. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nyuszi vagy......? :):)
2010. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
... és, meg tudod szívatni őket? Mert akkor összehoználak az exbarátnőmmel.
2010. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

18:13! :-))))


Lehet, hogy finom a húsa.

2010. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
igen lehetséges. te nyilas vagy (tűz jegy) az oroszlán és a kos akik szintén tűzek illenek hozzád a legjobban ez ezért van. egyébként velem is igy van a én is nyilas vagyok csak lány én az oroszlán pasikkal jövök ki a legjobban és a tűz jegyekkel, meg a levegőkkel, a földek közül csak a bikával, legjobb barátnőm az- mivel a tűz vagyok a vízekkel skorpió, halak, rák jövök ki a legnehezebben, velük megy a harc meg a sértődés mindig :)
2010. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
irigyellek, hogy van időd ilyen dolgokon töprengeni :D
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
08:21-nek köszönöm válaszát!
2010. nov. 30. 19:42
 8/26 anonim ***** válasza:
feromon sokat számit.
2010. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

szia, én oroszlán nő vagyok és több nyilassal is összehozott már a sorsom, ha te tipikus nyilas vagy, akkor biztos te is bejönnél! :)))

amúgy az elméletem az, hogy egy tipikus oroszlán nő elég emancipált, de párkapcsoatban jó ha a a férfi dominál valamiképp. erre egy nyilas képes (lehet) egy oroszlánnal szemben. nálunk vannak is emiatt viták ezerrel. szeretném ha dominálnának, de ugynakkor utálom is, ha meg akakrják mondani a frankót! :))))

a férjem is nyilas. :)))

30/L

2010. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mit értesz dominancia alatt? 100% tökéletességet?
2010. dec. 2. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!