Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos pasi Kos nő?! Akinek...

Kos pasi Kos nő?! Akinek szintén kos a párja, vagy volt, milyen tapasztalatai voltak-vannak erről a felállásról? Lehet belőle akár házasság is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 00:04
 1/5 Huron válasza:

Mint minden azonos jegyu vonzza egymast az elso percekben ezerrel, ezert a vonzodas megvan. Sajnos csak az elejen. Sexpartnernek jo!

Viszont a fizikai mivolton kivul masban nem ertik meg egymast = feszultseg!

Erelyes a kos csaj =es ha eleg ramenos, okos, bator a kos fiu (bar ez uber ritke), akkor van eselye nalad.


Brutalisan okosan kell mindket felnek akarni a kapcsolatot, es mindenben egyezni! = megegyezni.

Hol O enged, Hol Te... = mukodhet.

kis onteltseg, gyarlosag, es bucsu a kapcsinak az onfejuseg miatt.

2010. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Huron válasza:

Lehet belole hazassag! De, ritka kosoknak kell lennetek!

Hogy visoznyultok egymashoz, otthonhoz, es sajat baratatokhoz, elfoglaltsagotokhoz. Kis, megnemertes, es = veszekedes, es dob, dobod.

AZ a legjobb, ha elfelejtitek, hogy kosok vagytok! Ha eszetekbe jut, akkor az kos akar lenni, es maris vege a harmonianak!

Ajandekozzatok meg egymast, h egyszer az egyikotok, utana a masikotok legyen kos.

Mindenkepp errol beszelned kell a paroddal, a masik kossal, mert ha a dolgokat hagyod, akkor tipikus kos kos szakitas lesz, perceken belul. ;)

2010. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szüleim kosok. Már elmúltak 35es házasok. :)
2010. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem élném bele magam ebbe a horoszkópos dologba. Én Kos vagyok a férjem Bak. Hű de rosz párosítás a horoszkóp szerint. Tíz éve együtt vagyunk, és ha valami probléma lesz közöttünk, biztosan nem a csillagjegyek fognak beleszólni a kapcsolatunkba. Gondolj bele amíg nem volt ez a nagy horoszkóp párosítás, elődeink azt sem tudták mit jelent, mégis számtalan párkapcsolat működött.
2010. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kos ffi vagyok és egy korábbi párkapcsolatom kos nővel volt. Mindketten erősek és határozottak voltunk. A kapcsolatunk véget ért, de nem emiatt.
2010. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!