Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Külföldön köttetett házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön köttetett házasság Magyarországon csak a honosítástól számít érvényesnek?

Figyelt kérdés
Illetve lehetséges az esküvő után 2 évvel a honosítás?
2011. okt. 26. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a honosítástól és bármikor honosíttathatod.
2011. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, de ha pl magyarországon nem honsítattod, és bármikor válás nélkül házasodsz megint akkor ugyan olyan bünt követsz el vagy is ugyan az vár rád.
2011. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.Nekunk is a hazassag utan 3-4 evel tortent a honositas.
2011. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Most megnyugodtam!A férjemmel 2 évvel ezelőtt házasodtunk külföldön és ebben a hónapban szeretném honosittatni.Milyen papirok kellenek hozzá?Válaszaitokat előre is köszönöm
2012. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell az osszes kulfoldi papir hazassagi anyakonyvi a ferjed szul anyakonyvije leforditva csak az oszagos fordito irodat fogadjak el.Mindenre kell apostille pecset ugyancsak forditva Koltsegek forditasok pecsetek kb 100 ezert ft korul Hat sok sikert hozza.
2012. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AnettZ válasza:
Szia! Olvastam, hogy neked 3-4 eve lett a hazassagod honositva. En magyar allampolgar vagyok, egy eve utaztam ki Jordaniaba es itt hazassagot kotottem. Nemsokara szeretnenk Magyarorszagra utazni es ott elni, a ferjem meg is kapta 2 hetre a vizumot, mostmar csak azt kellene tudnunk hogy hol kell Magyarorszagon a hazassagot honositani. Tudnal segiteni? Koszonom!
2013. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb ha az ottanı követsegre magyar követsegre bementek es kerıtek a magyar anyakönyvezest,ez altalaban 3 honapos ügyıntezı hatarıdö es ahova kerıtek oda fogjak majd kıpostaznı de altalaban a külföldön talalhata nagyköbvetsegre ahol szemelyesen fogjatok atvennı 3 honap mulva..Nalunk ıgy volt ez most Törökorszagban es barmıkor honosıthato.
2014. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!