Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány vagyok Halak holdjeg...

Bika lány vagyok Halak holdjeggyel, a holgjegy sokat számíthat?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is nagyon különös volt, de valahogy úgy érzem, nem igazán illenek rám a bika jellemzői. Nem vagyok se földhöz ragadt, nem állok két lábbal a földön stb. Sokkal inkább mindig is úgy éreztem valami vízjegy tulajdonságai vannak bennem elég erőteljesen... Nagyon álmodozó vagyok,érzelmes,mély érzésű,mindenen meghatódok, sokat sírok, túlságosan is érzékeny vagyok, érdekel mások problémája, és nagyon hajlamos vagyok mindent magamra venni, ráadásul gyerekkorom óta úgy éreztem lételemem a víz, imádok vízbe lenni, búvárkodni, imádom a tengert, a delfineket, kislány koromban sellő akartam lenni, a kedvenc színem pedig a kék és az összes árnyalata. Szóval szerintem, és mások szerintem és mások szerint is sokkal inkább Halak természetem van, vagy valami más vízjegy. A kérdésem az lenne, hogy a holdjegy ennyire is tud befolyásolni valakit?
2010. dec. 26. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha beképzeled,hogy befolyásol,akkor persze..
2010. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem, én mindig is ilyen voltam, csak amikor elolvastam a jellemzést, csodálkoztam, h mennyire illik.
2010. dec. 26. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tud befolyásolni, fontos a holdjegy. A napjegyed az alapot határozza meg, a holdjegy pedig azt, ahogy belülről érzed magad, ill. amit kifelé sugárzol ebből.
2010. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetne hold jegyed az csak bolygüó lehet.
2010. dec. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire befolyásol, de nem olyan erősen, mint a nap. Ráadásul sok más helyen is ott lehet az a bolyó (aszcendens stb.) Birom ezeket a beképzeled magadnak dolgokat. Akkor miért van az, hogy van egy rakás jegy, amivel rohadtul nem tudok azonosulni?
2010. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az van, hogy megnéztem,és a legtöbb bolygóm szinte vizes jegyekben áll, meg kiszámoltam a rejtett aszcendensemet is, ami skorpió.
2010. dec. 28. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:

A rejtett aszcendenst is 50 féleképpen számolják, szóval abban sem lehetsz biztos. [link]


Itt számold ki. Nézd meg mi van az MC-n illetve azzal szemben. Mellesleg biztos, hogy jól tudod a születési helyet, órát?

2010. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
simán
2011. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!