Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő mennyire talál a...

Halak nő mennyire talál a Skorpió férfival? És melyik csillagjegy illik leginkább a halakhoz?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy nem a csillagok fogják eldönteni azt, hogy mennyire jövök ki jól a párommal, de mégis érdekelne?
2010. dec. 29. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Skorpió bár víz jegyű, mégis a Mars által tüzes jellemet kap, így a jellemében is megjelenik ez.

Halak sokkal szelídebb, romantikus és álmodozó, a Skorpió egy megfejthetetlen és kiismerhetetlen, millió titkot rejtő egyén.

Ha nem is hiszel a jegyelemzésben, ezt érdemes szem előtt tartani.

2010. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésért.
2010. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem jönnétek ki jól. A skorpió megfullad a vízalatt.. így hogy szexelnétek?!


A halaknak a legjobb társ a vízöntö, mert akkor mindig tud neked friss vizet önteni az akváriumba. :Ö

2010. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis páros, nyugodtan vágj bele!
2010. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. :D Skorpió - Halakra értettem!
2010. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. dec. 29. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő vízjegy, tehát elvilg kijönnek egymással. én fordított helyzetben voltam, skorpió csaj vok, és halak pasim volt, de nemistudom...az én személyiségem pörgősebb, nagyszájúság, szókimondás jellemez, ő pedig kis félénk, álmodozó, nehezen döntő volt, a sírba vitt vele. :)..viszont voltam skorpió sráccal is, és nagyon jó az ágyban:D vad is tud lenni, gyöngéd is, szal csak ajánlani tom a skorpió pasiakat:D 20/L
2010. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én skorpió,feleségem halak!12 éve együtt vagyunk és nagyon jól kijövünk!Lassan 4 éve már a feleségem!!
2010. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagypapám skorpió volt, nagymamám halak.:) Szerintem jó páros, de tényleg sok múlik az egyéneken. Am azt olvastam valahol, hogy a legjobb párosítás minden jegy esetében az olyan jegy, ami a te jegyeddel szemben van. Nem tudom rá a szakkifejezést, de ha látod a 12 jegyet egy körben akkor a szemben lévő jegy a párod. asszem deszcendensnek hívják... és ha jól számolom akkor az a halak esetében ez a szűz. De ha skorpió a párod, akkor ne agyalj ilyesmin, hanem szeresd őt! Am a skorpiók tényleg jók az ágyban!;)
2010. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
22:50...nm deszcendens hanem aszcendens:)és én halak vagyok és az én aszcendensem skorpió..:)..köszi a választ!
2010. dec. 29. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!