Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lányhoz milyen jegyű...

Vízöntő lányhoz milyen jegyű partner az ideális?

Figyelt kérdés
Extravagáns, nyitott de egyben kellemesen merész gondolkodású vagyok, aki szereti a határait feszegetni, magas erkölcsi és intellektuális szinttel, milyen társat ajánlanál, és milyen aszcendessel.
2011. jan. 3. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát pedig az ikreket 1 hónapig bírtam tolerálni :DD Az volt a legszörnyűbb (egyébként a többi az több éves kapcsolat volt).

Egyébként mind1, hogy működne-e, mert szerintem nem viszonozza az érzéseimet :D

2011. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
...nekem még nem volt dolgom ikrek csajjal. Vagyis volt velük dolgom de sosem jutottunk el a járásig, valamit mindig kifogásoltam bennük, de minden esetben élveztem a társaságuk.
2011. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Vízöntőhöz a köcsög az ideális.
2011. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Iker csajokkal kipróbálnám.
2011. jan. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


AZ asztrológia egyáltalán nem ilyen egyszerű. Az hogy kinek mi a napjegye, csupán egy kis része a teljes horoszkópnak, ahhoz az Ascendens-en (és Descendens-en) túl a többi asztrológiai "bolygó" pontos pozícióját, egymáshoz képest bezárt szögét, és sok-sok mást is megnéznek. Az hogy "Vízöntő vagy" (vagyis a Nap a Vízöntőben állt), még semmit nem jelent önmagában, a többi ismerete nélkül.


Ha valóban kíváncsi vagy a planetáris befolyásokra, akkor fel kell keresned egy szakképzett asztrológust, aki elkészíti a születés idő PERCRE pontos ismeretében a natális diagramot, és kielemzi. Ez egy bonyolult, időigényes munka, és természetesen nem is olcsó, de csak így lehet valóban értelmes, használható információt kapni.


Azonban azt sem szabad elfelejteni, hogy a planetáris hatások csupán HATÁSOK, semmit nem döntenek el, semmi sincs kőbe vésve. AZ hogy valaki személyisége végül milyen lesz, sok mástól is függ, például attól hogy miként élte az életét és milyen döntéseket hozott.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ezalor ***** válasza:
Hmmm... hát azt nem tudom, hogy sikerült egy másfél éves kérdésre válaszolnom, mikor a frissek közt kerestem.
2012. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igaza van Ezalornak!!Ez sok mindentõl függ!

Így szoktak lenni:bak-halak;vízöntõ-nyilas;kos-ikrek,bika-rák;oroszlán-mèrleg,szûz-skorpió.Általában(!!!) ezek a legjobb párosítások.De igen nagyon sok mindentõl függ.Az is lehet hogy egy bikában találod meg a szerelmet,vagy skorpióban.

Az aszcendensedet le sem ìrtad pedig az is fontos ám!

2013. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!