Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden Halak olyannak érzi...

Minden Halak olyannak érzi magát, mint amilyennek az elemzésekben leírják?!

Figyelt kérdés
Én ugyanis abszolút nem érzem magam Halaknak, pedig az vagyok. Ez miért van? Rettentően idegesít, hogy ezt az állatövi jegyet mindenhol egy igazi lúzernek könyvelik el, aki semmit nem képes elérni, abszolút nem karizmatikus, meg általában véve egy málészájú bolygóhollandi. Holott ez nem igaz, most mondjátok meg őszintén!?
2011. jan. 15. 00:31
1 2
 1/12 Panda Péter ***** válasza:
ha tényleg így látod, akkor elég felszínesen olvastál. én rák vagyok, és (persze a sajátom mellett) a halak az egyik legszimpatikusabb jegy számomra. van is egy halak jóbarátom. minden jegynek megvannak a maga erősségei és gyengéi, fogd fel így.
2011. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Érzelmes, érzékeny, másokba belelátó, esetleg művészetekhez közeli? Ez is a halak része, ez passzol? Én is az vagyok:)
2011. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
rám nagyon passzol. nem az érzékenységgel van a gond, ha valakinek van önbizalma, nem fog lúzernek tűnni, bolygóhollandi ide vagy oda:)
2011. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bika vagyok, nem érzem annak magam, de nem is foglalkoztat a horoszkóp és csillagjegy maszlag. Annyiféle leírás tartozik a halakhoz, ha végigböngészed az összeset, akkor összeszedhetsz belőlük egy jellemzést, ami tetszik, de inkább ne foglalkozz vele.

Ismerd meg magad, igaz valódban, és ne ilyen szerencsétlenségekkel.

2011. jan. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
0%
Nem tudom, de ha akarod benézek egy kisállat kereskedésbe és megkérdezem tőlük...
2011. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írják az elemzések, hogy a halak iszonyú jó az ágyban. És tényleg! Teljesen igaz! Izomlázító a halak! ;-)

Csókol titeket:

Nyilaslány

2011. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én valahogy úgy látom a halakat (én is az vagyok) mint a filmekben amikor az elején tök bénának tűnő srácról/csajról kiderül hogy igenis ő a nagyágyú:) ha utána olvasol nagyon sok színész-tudós halak jegyű!
2011. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én rám nagyon jellemző a jegy. Illik Rám, Halak vagyok, sokat ábrándozok, ,,álomvilágban élek,, ésatöbbi... Szóval rám igaz.
2011. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, ezek a dolgok rám is teljes mértékben igazak, hogy álmodozó, intuitív, bájos, művészet közeli, stb...de én például egy nagyon határozott és ambiciózus ember vagyok, amit eddig még senki sem cáfolt meg. Abszolút tudom, mit akarok és soha nem tudnak eltéríteni a vágyaimtól és a terveimtől. Igaz, hogy az aszcendensem Skorpió, de azt mindig is ezerszer magamra illőbbnek éreztem. Habár azt is mondják, ha egy erősebb jegy is jelen van a képletben, akkor annak a hatása jobban érződik az egyénen, inkább az dominál, mint maga a horoszkóp...vagy ha nincs is így, leszokhatnának már az asztrológusok erről a lehúzásról, az egyik női portálon például egy az egyben az volt írva a Halakról, hogy 'inkább kerüljük el, mert egy élhetetlen naplopó'! Hát könyörgöm! Igaz, hogy a kritikát sem bírom xD
2011. jan. 15. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meg pont hogy inkább Halak-nak érzem magam! Én Bak vagyok, folyton azt írják rólam, hogy engem nem érdekel semmi, csak a pénz meg a karrier meg munkamániás vagyok, meg jobban szeretek dolgozni, mint a szeretteimmel lenni, meg ilyenek... Közbe meg pont ennek az ellentéte vagyok. Persze azért vannak, amik igazak rám, de mindig ezeket emelik ki direkt mind Fő Tulajdonságokat...
2011. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!