Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyire lett olyan...

Anyukák, mennyire lett olyan a gyermeketek amilyennek képzeltétek?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg egyaránt.
2011. okt. 6. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg még szebb lett a kislányom,mint ahogy elképzeltem. Belsőleg is minden rendben,okos aranyos,értelmes. Viszont nagyon akaratos,hisztis,és piciként sokat sírt. Nem egy egyszerű eset!

Mivel első gyerek,azt hittem hogy a csecsemők,csak esznek meg alszanak. Na ő nem ilyen lett,aludni nem akart,az evés is csak akkor volt már rendben mikor hozzátápláltunk.

2011. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és most 19hónapos.
2011. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Még "jobbak" lettek mint képzeltem! Ikerkislányaim vannak akik gyönyörűek és nagyon értelmesek. Bíztam benne, hogy szép gyerekeim lesznek(nem mintha sokat számítana, bár titkon minden anya reméli, hogy szép gyerekei lesznek) :)

Míg nincs gyereked, vagy csak terhes vagy addig elképzelni nem lehet, hogy milyen lesz. MInden anyának az ő csöppsége a tökéletes :D

2011. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom egy az egyben olyan mintha a számon köptem volna ki:) (örülök neki és reménykedtem mindig ebben),természetre tiszta apja(háááát....nem lesz könnyű dolgom ha felnő:D )
2011. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szebb lett a fiam, mint gondoltam.

Amibe reménykedtem, és bejött külsőleg: göndör, szőkés barna fürtös fiú, óriás szempilla, és hogy ne az én lábujjaimat örökölje. ezek bejöttek szerencsére:-)

ami nem sikerült összehiznunk: kék színű szem helyett semmilyen színű a szeme, zöldes, barnás, kékes, egyveleg, meghatározhatatlan:-)

belsőleg, egy szavam sem lehet, kcsiinek békés, alvós jól evős gyerek volt, mindent a korosztályának megfelelő időben csinált. és nem azért mert az én fiam, de okos kis krapek:-) ma pl:mentünk könyvelőhöz, de már kész káósz volt a nap, rohantam, felkaptam a fiam, és mondtam neki, indulunk, ő mondta nem-nem, le-le (tegyem le), és mászott ki a kezemből, majd elment a szobájába, és jött, fel-fel ci-ci( húzzam fel a cipőjét) majdnem elindultunk zokniba:-)annyira meglepődtem, és úgy röhögtem, ja és 16 hónapos. könynen megszokta a bölcsit, szóval tényleg jobb gyermeket nem is kívánhatnék. már mikor a pocakomba volt, is rendesen viselkedett, nem zavart a munkába, rosszullétekkel:-) megvárta míg a szülésznőm hazajön a nyaralásból, és másnap bújt ki. viszont már most annyit beszél mint én...na ez lehet hogy később kiborító lesz:-) már pocakban is mindent megbeszéltem vele, és most is. na már jól kidicsekedtem magam:-)amúgy örökmozgó, mint én, ha nem alszik, csak megy, és megy, és megy...jó lenne ha néha leülne 15 percet egyedül játszani:-) ez nem megy neki, csak velem hajlandó játszani.

2011. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20:19 ismét: összhiznunk helyett összhoznunk :-)
2011. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit mondjak, nekem is olyan a fiam, mint minden más anyának a gyermeke a szemében: a legszebb és legokosabb a világon! :)


Az apja egy nagyon huncut örökmozgót várt, aki majd mindig rosszalkodik. Pont ilyen. :) Imádom!

2011. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szőke hajú és terhesség végéig úgy gondoltuk hogy szőke kis vékonyka kislány lesz és rá hasonlít.

Megszületett fekete hajú kislányunk (nekem sötét a hajam).Most 3 éves rám hasonlít kívül belül!Sötétbarna hajú és kék szemű.Nem az a gebe típusú kislány de szép formás!

A kisfiamat mindig úgy képzeltem el hpgy rám hasonlít sötétbarna hajú barna szemű.Megszületett a tejfölszőke hajú kisfiúnk és tiszta apja.Most egy éves szőke hajú, zölld szemű.És tiszta apja.

Úgyhogy mi egyátalán nem találtuk el, hogy milyenek lesznek.De ahogy mindenki írta bnekünk ők a legszebbek!

2011. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Álmodni se mertem, hogy ilyen szép és okos kislányom lesz, minden képzeletemet felül múlta!
2011. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos fiam egy angyal, nem mertem bízni benne, hogy ilyen áldott jó baba lesz. Ő még nagyon baba, nagyon ügyes egyébként, de nem tudna shakespearet szavalni- Nem mondom, hogy el van maradva a többiektől, de még csak babanyelven hadovál, nem lehet vele értelmesen beszélni, sokan ebben a korban már értelmesebbek. Nem vagyok megijedve, apja-anyja értelmes ember, későnérők vagyunk. És igen, szebb mint gondoltam. Főleg akkor hízik a májam, ha az utcán vadidegenek dícsérik meg, hogy milyen szép és milyen barátságos.
2011. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!