Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy azért...

Honnan tudod, hogy azért ragaszkodsz valakihez, mert sosem teljesen a tiéd, vagy tényleg olyan értékes az illető, amilyennek találod?

Figyelt kérdés

Eddig (férfi-nő kapcsolatokban) úgy éreztem, tudatában vagyok, hogy igen, az illető azért olyan baromi vonzó, mert mindig kicsúszik és sz*rik a fejemre. De most baráti kapcsolatban értem el egy ilyen dilemmához. Van egy lány, akit én ritka értékes személynek találok, nagyon okos, kedves, jószívű, viszont elég komoly és visszahúzódó. Kevés embert enged közel magához. Nekem rég óta feltett szándékom, hogy szeretnék közelebbi barátságba kerülni vele, de sosem sikerül. Illetve, amikor azt hinném igen, rájövök, hogy jóformán csak udvarias, vagy kötelességtudatból barátkozik, vagy tudom is én.. A lényeg, hogy hiába sértődök meg néha, és "hagyom a fenébe", aztán újra jön tőle egy gesztus, és ismét föllelkesedek. A lényeg, nála már nem tudom, hogy azért "akarom annyira", mert sokkal értékesebbnek látszik ettől a titokzatosságtól, távolságtartástól, vagy tényleg nagyon jó ember és gazdagabb lennék, ha a barátomnak tudhatnám.


Ha van valakinek hasonló tapasztalata erről, vagy véleménye..


2011. okt. 22. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1 Rossz kategóriába írtad.

2 Ha valaki alaposan megválogatja a barátait, nem áll szóba bárkivel, akkor mindenki töri magát a kegyeiért, csak hogy különlegesnek érezhesse magát.

2011. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húú hallod... :/ Ezzel nem segítek sokat, de legalább tudd, nem vagy egyedül, elég hasonló helyzetben vagyok én is. :)
2011. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a lány csak egyszerűen vissza húzódó fajta. Lehet ha nem adnád fel mindig már jóbarátok lennétek. Szerintem érdemes lenne megpróbálnod de mivel még sosem voltam ilyen helyzetben ezért sajnos nem tudom hogy mit mondjak.
2011. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

„Ha valaki alaposan megválogatja a barátait, nem áll szóba bárkivel, akkor mindenki töri magát a kegyeiért, csak hogy különlegesnek érezhesse magát.”

Hát én ezt eddig nem vettem észre. Attól bárki különlegesnek érzi magát, hogy másnak a kegyét keresi? Akárhogy is nézzük ez inkább megalázó, ha ennyit kell törekedni.


19:18, és Te mire jutottál?


19:23, azt tudom róla, hogy sok barátja van más körökből. Így még arra gondoltam, hogy talán nincs szüksége plusz egyre és ezért ilyen kiszámíthatatlan. Legalábbis ahonnan én ismerem, ott senkivel nem ápol baráti kapcsolatot. Néha mintha lennének fellángolásai e téren, de utána visszakomorul.

2011. okt. 22. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát oda, hogy várok, figyelek és próbálok jó barát lenni közben. :D Mert mi barátok vagyunk csak elég különös jelleme van, nehéz kiigazodni rajta. Bár az is igaz, hogy pont ezt szeretem benne. Sokat gondolkozok, gyűjtögetek érveket néha meg ilyenek és mindig őszintén mondom neki amit gondolok.
2011. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!